خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اتوبوس دریایی در تبریز - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 1388اتوبوس دریایی در تبریز
اتوبوس دریایی مجموعه تاریخی و تفریحی پارک ائل گلی تبریز در این مجموعه راه اندازی شد.


منطقه آذربایجان شرقی، اتوبوس دریایی توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز و مشاوره امور دریایی سازمان کشتیرانی ایران به صورت تلفیقی از چندین اتوبوس دریایی بندرهای مختلف کشور ساخته شده است.
مسعود برزگر جلالی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز در این خصوص گفت: اتوبوس تفریحی استخر ایل گلی تبریز با صرف هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال ساخته شده است.وی با بیان اینکه طول اتوبوس حدود 13 متر و عرض آن سه متر است، افزود: اتوبوس دریایی تبریز در دو طبقه طراحی شده و ظرفیت حمل 80 نفر به وزن 20 تن را دارد.
برزگر با بیان اینکه برای افزایش ضریب ایمنی اتوبوس در مواقع مواج بودن استخر چهار بالن فایبرگلاس نیز در حال ساخت است، گفت: سیستم راهبری این اتوبوس با استفاده از دوربین های مادون قرمز و مانیتور توسط ناخدا هدایت شده و تعدادی ناجی غریق نیز ناخدا را همراهی می کند.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز در ادامه گفت: این اتوبوس مجهز به سیستم صوتی و تصویری بوده و به هنگام روشن شدن سیستم صوتی، سیستم نوری که در اطراف آن تعبیه شده اشکال زیبائی به نمایش می گذارد.
برزگر با بیان اینکه رنگ اتوبوس دریایی نیز با استفاده از شش پروژکتور قوی در زمان های مختلف تغییر می کند، گفت: این اتوبوس به منظور برگزاری مراسم عروسی، جشن ها و... با هماهنگی قبلی در اختیار همشهریان قرار می گیرد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر