خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
استقلال فردا (سه شنبه ) به مصاف تیم شاران اسپور ترکیه می‌رود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 1388استقلال فردا به مصاف تیم شاران اسپور ترکیه می‌رود
تیم فوتبال استقلال فردا نخستین بازی تدارکاتی خود را مقابل تیم دسته دومی شاران اسپور ترکیه برگزار می‌کند.


 به نقل از روابط عمومی باشگاه، این بازی ساعت ‪ ۱۸:۳۰‬به وقت تهران انجام خواهد شد. پیش از این قرار بود استقلال به مصاف نفتچی باکو برود که گویا تغییر برنامه این تیم فرصت رویارویی دوستانه را از طرفین گرفت و استقلال تیم شاران اسپور را جانشین حریف قبلی کرد.
تیم فوتبال استقلال برای آماده‌سازی بازیکنان خود جمعه گذشته به ترکیه رفته است و به مدت ‪ ۱۰‬روز در این کشور برنامه‌های خود را انجام خواهد داد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر