خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کناره گیری فرهاد فخرالدینی از ارکستر ملی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 22 تیر‌ماه سال 1388کناره گیری فرهاد فخرالدینی از ارکستر ملی
هر چند هنوز مطلبی از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این باره اعلام نشده اما...

 
ارکستر ملی طی چند هفته گذشته شاهد اتفاقاتی بوده که جدیدترین آن به جدایی فرهاد فخرالدینی از رهبری این ارکستر مربوط می شود.

فرهاد فخرالدینی پیرامون حواشی ارکستر ملی و ادامه همکاری خود با این ارکستر به خبرنگار مهر گفت: دیگر تمایلی به ادامه همکاری با ارکستر ملی و رهبری این مجموعه ندارم.

رهبر ارکستر ملی درباره دلایل این تصمیم خود گفت: در حال حاضر ترجیح می دهم سکوت کنم و بهتر است دلایل این امر را از دکتر خبری رئیس مرکز موسیقی وزارت ارشاد پیگیری کنید.

هر چند هنوز مطلبی از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این باره اعلام نشده اما خبرهای غیر رسمی از منابع نزدیک به ارکستر ملی حکایت از آن دارد که این ارکستر طی روزهای گذشته از سوی دفتر موسیقی وزارت ارشاد به بنیاد رودکی واگذار شده است.

این در حالی است که کنسرت ماه گذشته ارکستر ملی نیز که قرار بود در روزهای 28 تا 30 خرداد در تالار وحدت برگزار شود نیز از سوی فرهاد فخرالدینی به تعویق افتاد. رهبر ارکستر ملی دلیل این موضوع را فضای نامناسب  برای شنیدن موسیقی و اجرای کنسرت عنوان کرده بود.

جدایی فرهاد فخرالدینی از ارکستر ملی پس از 11 سال رهبری این ارکستر و اجرای آثار به یاد ماندنی بسیاری توسط وی روی می دهد. فخرالدینی در سال ۱۳۷۷ ارکستر موسیقی ملی را بنیان گذاشت که اولین برنامهٔ آن به اجرای چند اثر از علی تجویدی با آواز محمدرضا شجریان اختصاص داشت.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر