خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش زنده مناظره دوم میرحسین - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 23 تیر‌ماه سال 1388



http://parsine.com/files/fa/news/1388/3/18/11323_214.jpg




اگر آتش اولین کشف ملت غارنشین بود که از آن برای گرم کردن تنور انتخابات درون‌غاری و همچنین شفاف‌سازی برای انتخاب بین خرس و خرگوش در تاریکی غار استفاده می‌کردند، مناظره هم از اکتشافات ماه‌های اخیر است. کشف مناظره توسط دانشمندان جوان، مانند آقای ضرغامی (که هنوز رئیس تلویزیون است) و آقای پورحسین (که هنوز رئیس شبکه چهار است) صورت گرفت. در اولین آزمایش‌های صورت‌گرفته این اکتشاف که به صورت مستقیم از تلویزیون آقای ضرغامی پخش شد، مشخص شد این ماده، خاصیت رادیواکتیویته دارد و کسی که در معرض آن قرار می‌گیرد، ممکن است از حیز انتفاع ساقط شود! مگر اینکه شخص مزبور در پوشش حفاظتی ویژه‌ای قرار گرفته باشد که به او مصونیت عدم آسیب‌پذیری رادیواکتیویته‌ای بدهد.
در همین راستا قسمت دوم مناظره با آقای میرحسین را به صورت زنده، در زیر پخش می‌کنیم.

آقای مجری: بینندگان عزیز، همانطور که در برنامه قبلی هم گفتیم طبق قانونی که ما پیش از شروع برنامه با آقا عزت و بچه‌ها، تنظیم کردیم، علاوه بر اینکه هر حرفی که کاندیدای حاضر علیه کاندیدای غایب می‌زند، هر حرفی هم که این کاندیدا راجع به خودش یا علیه خودش هم بزند یا درباره هر کس دیگری حرف بزند یا اصلا حرفی نزند، به هر حال یکی، دو ساعت وقت برای کاندیدای غایب در نظر می‌گیریم! خب، آقای میرحسین! با بینندگان سلام و علیک کنید.
میرحسین: سلام به مردم...
آقای مجری: من همین ابتدا باید یک تذکر قانونی به شما بدهم، همانطور که برادر زحمت‌کش‌مون آقا کامران، در برنامه 30/20 بارها و بارها نشان داده، مخاطب شما حدود 207 نفر بودند و هستند که دور کله تک‌تک‌شان هم، عوامل و بچه‌های پشت صحنه با دقت خاصی خط قرمز کشیده‌اند. با این حساب شما باید به همان 207 نفر آشوب‌طلب مزدور وطن‌فروش خودباخته مستحیل‌شده در فرهنگ منحط غرب، سلام کنید!
میرحسین: من از شما تعجب می‌کنم طبق آمار...
آقای مجری: ببینید شما کلا دارید به کاندیدای غایب اشاره می‌کنید. اینطوری نمی‌شود.
میرحسین: من به کجای کاندیدای غایب اشاره کردم؟
آقای مجری: شما گفتید «طبق آمار». در حالی که استفاده از این ترکیب، حق انحصاری کاندیدای غایب است.
میرحسین: ببخشید آمار یعنی چی؟
آقای مجری: اگر نمی‌دانید بدانید. آمار یک برنامه تخصصی است که تا شما مسلط به مفاهیم پیچیده علم MS Office نباشید و با دانش Excel 2007 آشنا نباشید نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید. دانشمندان و ریاضیدانان بعد از گذراندن این علوم در 16 سال، به این توانایی دست پیدا می‌کنند که با برنامه پیچیده و محرمانه و فوق تخصصی Word 2007 یک آمار تولید کنند، همچنین...
میرحسین: خیلی ممنون! همین‌قدر که توضیح دادید کافی بود!
آقای مجری: حدس می‌زدم سطح علمی مطالبی که مطرح می‌کنم از حوصله و دانش جمع خارج باشد.
میرحسین: ببخشید اونوقت نمودار چی؟
آقای مجری: نمودار که از سخت‌ترین علم‌هاست و آن را در برنامه پی‌هوسوتوپ هشت می‌سازند.
میرحسین: ببخشید چی؟!
آقای مجری: پی‌هوسوتوپ هشت!
میرحسین: اینکه فرمودید به خارجی تلفظ می‌شود فوتوشاپ هشت! و اینطوری نوشته می‌شود؛ photoshop 8
آقای مجری: هیچم اینطوری نیست! الان چهار سال است مشاوران و دانشمندان ما دارند با پی‌هوسوتوپ، نمودار درست می‌کنند! اصلنش این را ول کنیم! اگر راست می‌گویید اینکه گفته‌اید به مشروعیت نمی‌شناسید یعنی چی؟
میرحسین: من با مردم صحبت می‌کنم. اینها آمدند پیش از انتخابات از چیزهای دولتی استفاده کردند. بعد آمدند در انتخابات چیز کردند. طوری که مردم فردای آن روز آمدند و گفتند چیز شده. من همان شب به مردم گفتم ممکن است چیز شود و چیز کنند اما ما چیز نیستیم و تا آخرش ایستاده‌ایم. پس‌فردای آن روز 3 میلیون آدم آمدند در خیابان، همین دوستان چیز شما در تلویزیون گفتند عده قلیلی آشوب‌طلب. اما مردم که چیز نیستند تا با این حرف‌های چیز شما چیز شوند. برای همین ما درخواست چیز کردیم تا چیزها را بازشماری کنند. اما اصلا معلوم نشد چی را شمردند و در کجا شمردند. از آن طرف عکسش را خبرگزاری ایلنا چاپ کرد، این‌همه چیز، صاف صاف و تا نخورده. مگر می‌شود؟ به هر حال روی آن چیزها مردم یک اسمی را نوشته‌اند و آن را تا کرده‌اند و انداخته‌اندش در چیز، در صندوق. این یکی. یکی دیگر هم اینکه روی آن چیزها، فقط اسم چیز نوشته شده بود، آن‌هم با یک چیز آبی، یک خودکار و یک چیز، یک دستخط.
آقای مجری: ببینید شما هی چیز چیز می‌کنید دوباره. ما نفهمیدیم چی به چی شد.
میرحسین: این زبان اشاره من با مردم است. به قول چیز، هوشنگ ابتهاج، نشود فاش کسی آنچه میان من و توست، تا اشارات نظر نامه‌رسان من و توست. این اشارات نظر، همین چیزی است که من به مردم می‌گویم.
آقای مجری: آخر نگفتید به مشروعیت نمی‌شناسید یعنی چی؟
میرحسین: نه تنها من، بلکه شیخ مهدی و سید محمد هم بیانیه دادند که چیز را چیز ندارند و به چیز نمی‌شناسندش و در کل چیز را چیز کرده‌اند.
آقای مجری: امیدواریم مردم هشیار ما، که برنامه‌های 30/20 را هر شب پیگیری می‌کنند، متوجه شده باشند که توطئه انگلیس و آمریکا برای انقلاب مخملین توسط این آقا کشف، خنثی‌سازی و از محل دور شده است. البته اگر الان عوامل پشت صحنه نشان بدهند دست آقای اوباما را می‌بینید که از آستین کاندیدای حاضر بیرون زده است. چون وقت برنامه تمام شده، جا دارد همینجا از برادران عزیز چینی و روس که این‌روزها صمیمانه و همدلانه پارازیت می‌اندازند کمال تشکر را داشته باشیم. یک لحظه... از اتاق فرمان می‌گویند به طور اختصاصی، قربان‌صدقه آقای پوتین بروم. ضمن خداحافظی با شما بینندگان.
میرحسین: من از شما تعجب می‌کنم. یعنی من حتی نمی‌توانم از رسانه ملی با مردم خداحافظی کنم؟
آقای مجری: یک لحظه... بچه‌ها اشاره می‌کنند نه، نمی‌شود.


منبع : روزنامه اعتماد ملی

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر