خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ارتباط حالت تهوع مادر باردار و ضریب هوشی جنین!؟ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 25 تیر‌ماه سال 1388ارتباط حالت تهوع مادر باردار و ضریب هوشی جنین!؟

به نظر می‌رسد حالت تهوع صبحگاهی در دوران بارداری با ترشح هورمونهای مادر در ارتباط است و در نتیجه روی هوش کودک تاثیر می‌گذارد.
 

حالت تهوع و دل آشوبه صبحگاهی در مادران باردار می‌تواند نشانه ضریب هوشی بالای فرزندی باشد که در راه دارند.

 دکتر ایرنا نولمن و دستیاران وی در بیمارستان کودکان بیمار در شهر تورنتوی کانادا در مطالعات خود دریافته‌اند: حالت تهوع صبحگاهی در دوران بارداری نشانه ذکاوت و هوش بالای جنین است. این پژوهشگران روی 120 زن داوطلب که در گذشته در دوران بارداری خود این حالت تهوع و دل آشوبه صبحگاهی را تجربه کرده بودند، مطالعه و بررسی کردند.

30 نفر از این زنان تجربه چندانی در این زمینه نداشتند و خیلی بندرت دچار تهوع می‌شدند اما محققان از باقی زنان درخواست کردند که شدت حالت تهوع خود را توصیف کنند. پس از آن از کودکان تمام این زنان که اکنون بین سه تا هفت سال سن داشتند آزمایشات استاندارد تست ضریب هوشی به عمل آوردند.

نتایج این تحقیق که در مجله «اطفال» به چاپ رسید نشان می‌دهد: مادرانی که در زمان بارداری حالت استفراغ و تهوع داشتند اغلب کودکانشان در تست‌ها نمرات بالاتری کسب می‌کردند. به نظر می‌رسد حالت تهوع صبحگاهی در دوران بارداری با ترشح هورمونهای مادر در ارتباط است و در نتیجه روی هوش کودک تاثیر می‌گذارد.

 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر