خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
قرآن تحریف شده آمریکایی با 77 سوره منتشرشد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 30 تیر‌ماه سال 1388


قرآن تحریف شده آمریکایی با 77 سوره منتشرشد!!
 دو شرکت انتشاراتی آمریکایی اقدام به چاپ و توزیع قرآنی تحریف شده کرده اند که ضمن دعوت به شرک و تخریب عقاید بنیادین اسلامی افراد، مسلمانان را از مبارزه مسلحانه با دشمنان برحذر می دارد.
روزنامه اردنی" الحقیقه الدولیه" در خبری اعلام کرد، اخیراً در کویت، قرآنی تحریف شده توزیع می‌شود که ضمن دعوت به شرک به خدا، با آیاتی شیطانی تخریب عقاید مسلمانان هدف گیری شده است. بنابراین گزارش ، دو ناشر آمریکایی به نام های " امگا 2001 و ون پرس" بر چاپ و توزیع این کتاب نظارت کرده اند و در مقدمه آن آورده اند: این کتاب به طور خاص برای کشورهای عربی و به طور عام برای کشورهای اسلامی است.
این کتاب 366 صفحه و به دو زبان عربی و انگلیسی منتشر شده است و میان دانش آموزان برتر مدارس خارجی در کویت که حیات خلوتی مناسب برای تبلیغ سوء شده اند توزیع شده است. این قرآن محرف 77 قسمت به نام " سوره" دارد و در مقدمه آن آمده است که هر انسانی صرف نظر از نژاد، رنگ، ملیت، امت و دینش به این کتاب یعنی " الفرقان الحق" نیاز دارد.
در میان اسامی سوره های کذایی این کتاب، نام هایی مانند: " فاتحه، محبت ، مسیح ، ثالوث ، مارقین، صلب، زنا، ماکرین، رعاه ، انجیل ، اساطیر ، کافرین، تنزیل، تحریف ، جنت، اضحی( قربان) ، عبس و شهید " به چشم می‌خورد.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر