خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جلسات توجیهی سیما برای عادل فردوسی پور!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 1 مرداد‌ماه سال 1388


جلسات توجیهی سیما برای عادل فردوسی پور!!عادل فردوسی‌پور از این هفته باید چند جلسه توجیهی را پشت سر بگذارد!
این مجری محبوب برنامه ها ورزشی نود که از چند هفته دیگر باید از خود و برنامه‌اش پس از مدت‌ها دوباره رونمایی کند، از این هفته باید تا قبل از پخش شدن برنامه‌اش چند جلسه توجیهی با مسوولان صداوسیما را پشت سر بگذارد.
ظاهراً این جلسات قرار است با مضمون فضای حساس و پرسوءتفاهمی که این روزها در سازمان تربیت‌بدنی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ وجود دارد، برگزار شود.
به ادعای "بانی فیلم" آن طور که گفته می‌شود مسوولان صداوسیما در توافق پشت پرده‌ای که با سازمان تربیت‌بدنی داشتند قرار شده از این پس مسائل مدیریتی تغییر و تحولات مقامات بلندپایه و مسائل حساس در سازمان ورزش را زیر ذره‌بین نبرند و به نظر می‌رسد عادل فردوسی پور باید در این جلسات کاملاً در این مورد توجیه شود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر