خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دوچرخه تعویض دنده اتوماتیک توسط مخترع ایرانی ساخته شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 2 مرداد‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com/

امید مرادطلب، مخترع ایرانی گفت:‌ این دوچرخه می‌تواند در پستی‌ و بلندی‌های جاده با توجه به شیب موجود به طور اتوماتیک عمل تعویض دنده را انجام دهد.
وی افزود: این دوچرخه را می‌توان به صورت یک دستگاه نیز تبدیل کرد و با نصب آن روی ویلچر معلولان، دیگر نیازی نیست که معلول مجبور شود دائما دنده تعویض کند.
این مخترع تصریح کرد: این دستگاه تعویض دنده اتوماتیک به خصوص در مواقعی که معلول در شرایط بحرانی به سر می‌برد اهمیت دارد.ساختار این دوچرخه به گونه‌ای طراحی و تنظیم شده که بدون هیچ گونه دخالتی توسط فرد دوچرخه‌سوار به طور اتوماتیک در جاده‌های ناهموار دنده را عوض می‌کند.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر