خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آنجلینا جولی در عراق - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 3 مرداد‌ماه سال 1388


http://asriran.com/files/fa/news/1388/5/2/114623_158.jpg


« آنجلینا جولی » با سفری تازه به عراق، به دیدار آوارگان و مردمی رفت که سرپناهی در این کشور آسیایی ندارند. این سفر روز 5 شنبه انجام شد.


این بازیگر سرشناس سینما در بدو ورود به شمال شرقی شهر بغداد رفت و از نزدیک در جریان وضعیت آوارگان و اهالی بی‌خانمان قرار گرفت.

سفر جولی به بغداد ، در ادامه سفرهای انسان دوستانه وی به عنوان نماینده و سفیر صلح سازمان «یونیسف» است.

بازیگر فیلم‌های موفق «آقا و خانم اسمیت» و «تامب رایدر» در زمان حضور خود در شمال شرق بغداد، به دیدار 4 خانواده مختلف رفت.

اعضای این خانواده به جولی گفتند فرزندان آن‌ها نمی‌توانند به مدرسه بروند و جمع آن‌ها، با کمبود امکانات پزشکی و دارو روبرو است.

جولی در جریان سفر یک روزه خود گفت تمام تلاش خود را می‌کند تا با کمک مسئولان سازمان یونیسف ، راهی برای حل مشکلات مردم رنج کشیده پیدا کند.

به گفته وی، در قدم اول باید کمک کرد تا این بخش از مردم دوباره به خانه‌های خودشان برگردند.
 
جنگ عراق باعث شد تا این خانواده‌ها، خانه و کاشانه خود را ترک کنند و راهی مناطق امن‌تر شوند.

جولی می‌گوید: «لحظاتی وجود دارد که شما فکر می‌کنید مشکلات حل شده و اوضاع رو به بهبود است. اما عراقی‌ها هنوز به کمک زیادی نیاز دارند و باید به آن‌ها یاری رساند تا زندگی‌شان را احیا کنند.»

یونیسف تخمین می‌زند بیش از یک و نیم میلیون عراقی، به دلیل خشونت‌های قومی و نژادی و مسائل مربوط جنگ، از خانه‌های خود‌ آواره شده‌اند. تاکنون فقط حدود 300 هزار نفر از آن‌ها به محل زندگی خود برگشته‌اند.

بسیاری از آوارگان عراقی، در عین حال در کشورهای همسایه زندگی می‌کنند.

آنجلینا جولی در بین فعالیت‌های سینمایی خود، با سازمان ملل هم در امور مهاجران هم کاری دارد.

وی تازه از بازی در درام اکشن «سالت» فراغ شده است. در فیلم او نقش یک مامور ضد جاسوسی را دارد که مجبور می‌شود با رقیب روسی خود هم‌کاری کند ،تا بتوانند زنده بمانند و علیه روسای خود فعالیت کنند.

قبل از شروع فیلم‌برداری قرار بود نقش اصلی فیلم را «تام کروز» بازی کند. ولی با تغییراتی در فیلم‌نامه، ایفای این نقش به جولی سپرده شد.

مدتی قبل اعلام شد جولی با دریافت 25 میلیون دلار دستمزد برای هر فیلم سینمایی خود، گران‌ترین بازیگر زن سینمای هالیوود است.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر