خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
90 فردوسی پور از 12مرداد روی آنتن - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 5 مرداد‌ماه سال 138890 فردوسی پور از 12مرداد روی آنتن

برنامه فوتبالی نود به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور از روز دوشنبه دوازدهم مرداد ما ه یعنی سه روز مانده به آغاز لیگ برتر روی آنتن می رود تا...


  

برنامه فوتبالی نود به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور از روز دوشنبه دوازدهم مرداد ما ه یعنی سه روز مانده به آغاز لیگ برتر روی آنتن می رود تا شایعات به راه افتاده مبنی بر تعطیلی این برنامه رنگ ببازند.

مناقشات مجری برنامه نود با مسئولان سازمان تربیت بدنی طی ماههای گذشته شایعاتی مبنی بر تعطیلی این برنامه را قوت بخشیده بود اما از جام جم خبر می رسد که فردوسی پور از تاریخ دوازدهم مرداد ماه دور جدید برنامه نود را روی آنتن می برد.

ضمنا برخلاف شایعات اخیر، گفته می شود که برنامه نود با کمترین تغییر پخش می شود و تنها دکور این برنامه تغییر کرده است.

درباره مسابقه SMS این برنامه نیز، خبر می رسد که اگر مشکلات سیستم پیام کوتاه در کشور حل شود، این برنامه مسابقه SMS خواهد داشت.

 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر