خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
جومونگ در تمرین بازیکنان تیم فوتبال سایپا - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 6 مرداد‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com/
سان ایل گوگ" بازیگر نقش جومونگ در سریال افسانه جومونگ همراه با بازیکنان تیم سایپا که برای حضور در تورنمنت بین المللی کره جنوبی به بوسان سفر کرده اند، تمرین کرد.


این بازیگر که تعطیلات خود را در شهر بوسان کره جنوبی سپری می کند، صبح امروز (سه شنبه ) همراه با بازیکنان تیم والیبال سایپا در سالن وزنه هتل لوته بوسان به انجام تمرینات کششی و وزنه پرداخت.

اکثر بازیکنان و کادر فنی تیم سایپا با " ایل گوگ " عکس یادگاری گرفتند و او با خوش رفتاری از ابراز علاقه مردم ایران به جومونگ تشکر کرد.

این گزارش حاکی است؛ این مواجه که تنها چند ساعت مانده به برگزاری مسابقه حساس تیم های سایپا و هیوندای قهرمان لیگ کره جنوبی برگزار شد تاثیر مطلوبی بر روحیه بازیکنان سایپا گذاشت.

" ایل گوگ " در حاشیه این تمرین گفت که قصد دارد ماه آینده به ایران بیاید و مقدمات این سفر را نیز آغاز کرده است. وی همچنین از علاقه مردم ایران به سریال افسانه جومونگ ابراز خوشحالی کرد و گفت از اینکه با بازیکنان ایرانی در یک محل اسکان دارد خوشحال است.

بازیگر نقش جومونگ در تمرین صبح امروز خود پس از دویدن بر روی دستگاه " تریدمیل" به انجام تمرینات با وزنه پرداخت. وی 38 سال دارد و از بازیگران مطرح کره جنوبی به شمار می رود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر