خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
در اتفاقی نادر ، دختر 2 سر به دنیا آمد!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 7 مرداد‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com/


با به دنیا آمدن دختر دو سر در اندونزی ، توجه رسانه های خبری این کشور به او جلب شده است.
   
به گزارش ایسکانیوز : پنجشنبه ، دختری دو سر در زایشگاه منطقه تمبیلاهان استان «ریائو» اندونزی چشم به دنیا گشود که 43 سانتی متر قد و 3200 گرم وزن داشت.
نوزاد استثنایی که پدر 33 و مادر 23 ساله دارد می تواند با هر دو دهانش شیر بنوشد.به گفته پزشکان ، هم اکنون این بچه در وضعیت مناسبی به سر می برد اما مشخص نیست که زنده می ماند یا نه.
یکی از پزشکان بیمارستان «پوری هوسادا» تمبیلاهان اعلام کرد : به نظر می رسد این نوزاد ، دو قلوی نارس باشد.
دکتر «رسول عالم» ادامه داد : دختر خبرساز ، دو قلب دارد ؛ قلب سمت چپ کوچک تر از قلب سمت راست است.
پیش تر به دنیا آمدن دختر دو چهره در 50 کیلومتری «دهلی نو» به بمب خبری هند تبدیل و او یک هفته بعد سمبل مقدس این کشور نامیده شد.گزارش ایسکانیوز می افزاید، مردم زادگاه این نوزاد اعتقاد دارند او گانشا (الهه هند) است که دوباره زنده می شود ! بر همین اساس ؛ کنارش شبانه روز دعا می خوانند و هدیه های گران قیمت تقدیمش می کنند.
پارسال در جنوب غرب بنگلادش نیز با به دنیا آمدن نوزاد دو سر ، پلیس این کشور برای مراقبت از او به دردسر افتاد.این پسر استثنایی با سزارین در زایشگاه کشوبپور (135 کیلومتری داکا) به دنیا آمد و «کایرون» نام گرفت.جمعیت زیادی برای دیدن نوزاد دو سر ، جلوی زایشگاه «کشوبپور» جمع شده بودند و پلیس برای برقرای نظم و مراقبت از کایرون کوچولو با مشکل رو به رو شده بود.
 
 
http://dvbpersian.blogsky.com/

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر