خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شگرد دختر جوان برای سرقت از مردان هوس باز! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 9 مرداد‌ماه سال 1388
شگرد دختر جوان برای سرقت از مردان هوس باز!

دختر جوانی که با اغفال مردهای میانسال با آنان طرح دوستی می ریخت و با بیهوش کردن شان به کمک دو برادرش اموال شان را غارت می کرد، پس از دستگیری به 15 فقره سرقت با این شیوه اقرار کرد.


بررسی ها در این خصوص پس از شکایت مردی میانسال از یک دختر جوان آغاز شد. شاکی که به دادسرای ناحیه یک تهران رفته بود، گفت؛ چند روز قبل وقتی یک دختر جوان را به خانه ام برده بودم او مرا بیهوش کرد و سپس همه اشیای باارزش خانه ام را دزدید.

وی ادامه داد؛ مدتی قبل وقتی از محل کارم به خانه برمی گشتم در بین راه دختر جوانی که کنار خیابان ایستاده بود توجهم را به خود جلب کرد. من هم مقابلش توقف کردم و او نیز سوار ماشینم شد. بعد از آشنایی با این دختر که خودش را تهمینه معرفی کرد، چند مرتبه دیگر هم یکدیگر را ملاقات کردیم و با هم به تفریح رفتیم تا اینکه روزی او از من خواست وی را به خانه ام ببرم.

 یک روز که همسرم در خانه نبود او را به آپارتمانم بردم. وقتی به آشپزخانه رفتم تا با آماده کردن چای از او پذیرایی کنم تهمینه نزد من آمد و گفت دوست دارد خودش چای را آماده کند. من هم مانع اش نشدم و به پذیرایی رفتم و چند دقیقه بعد او با دو فنجان چای آمد.

هر دو چایمان را نوشیدیم اما بعد از آن من متوجه هیچ چیز نشدم و وقتی به خودم آمدم چند ساعت از آن موقع گذشته بود و خبری نیز از تهمینه نبود. همه وسایل خانه به هم ریخته بود و جواهرات همسرم و اشیای قیمتی دیگری که حدود دو میلیون تومان ارزش داشت، سرقت شده بود.

 در حالی که با گذشت چند روز از ثبت این شکایت تحقیقات برای شناسایی سارق آغاز شده بود، چند نفر دیگر نیز به دادسرا رفتند و اعلام کردند از آنان نیز با همین شیوه دزدی شده است. مالباختگان که همگی مردهای میانسالی بودند، اعلام کردند دختر جوان با ترفندهای گوناگون با آنها طرح دوستی ریخته و پس از مدتی با حضور در خانه شان به آنها نوشیدنی مسموم خورانده و سپس اموال شان را ربوده است.

به این ترتیب در حالی که شواهد از حرفه یی بودن متهم حکایت می کرد تحقیقات با انجام عملیات چهره نگاری وارد مرحله تازه یی شد. شاکیان که تعداد آنها به 15 نفر رسیده بود یک به یک در اداره تشخیص هویت حاضر شدند و با توجه به تصویری که از سارق در ذهن شان باقی مانده بود به ماموران در بازسازی تصویر متهم کمک کردند. از آنجا که شاکیان هر کدام دختر سارق را به یک نام می شناختند کارآگاهان دریافتند به احتمال زیاد او نام دیگری دارد و با نام جعلی خودش را به طعمه هایش معرفی کرده است.

 در ادامه تصویر به دست آمده از متهم در اختیار واحدهای گشتی پلیس قرار گرفت و ماموران ماموریت یافتند در صورت مشاهده متهم او را دستگیر کنند. سرانجام با گذشت چند هفته ماموران یکی از واحدهای گشتی پلیس به دختر جوانی که در حال پرسه زدن در یکی از پارک ها بود، مظنون شدند و از آنجا که چهره او با تصویر دختر سارق شباهت داشت او را به کلانتری منتقل کردند.

دختر دستگیرشده به نام میمنت ابتدا قصد داشت با حرف هایش خود را بی گناه جلوه دهد و مسیر تحقیقات را منحرف کند ولی وقتی با شاکیان مواجه شد به ناچار اتهام سرقت از آنان را پذیرفت و گفت با همدستی دو برادرش دست به این کار زده است. او گفت؛ من ابتدا در خیابان های پررفت و آمد سر راه مردهای میانسال قرار می گرفتم و در حالی که خود آنها نیز درصدد ایجاد رابطه با من بودند با آنها طرح دوستی می ریختم و در فرصتی مناسب به خانه شان می رفتم. در آنجا به بهانه های مختلف در غذا یا نوشیدنی شان داروی خواب آور می ریختم و پس از بیهوش شدن آنها دو برادرم که بیرون از خانه منتظر بودند وارد عمل می شدند و با کمک آنها اشیای باارزش صاحبخانه را غارت می کردیم.

در پی اعترافات این متهم دو برادر وی نیز طی عملیاتی بازداشت شدند. متهمان هنگامی که تحت بازجویی قرار گرفتند سرقت از 15 شاکی شان را برعهده گرفتند.

بنا بر این گزارش هم اکنون اعضای این باند خانوادگی در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر