خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دومین ترانه فارسی سامی یوسف درباره پیامبر - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1388
دومین ترانه فارسی سامی یوسف درباره پیامبر - www.dvbpersian.blogsky.com

این خبر بصورت رسمی از سوی سامی یوسف منتشر شد. سامی یوسف در سایت رسمی خود اعلام کرد که ترانه ای در وصف پیامبر گرامی اسلام با نام برایم آمدی "You Came To me " در ماه مبارک رمضان منتشر می کند.

وی زمان نهایی انتشار این ترانه را در تاریخ ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد ماه) اعلام کرده است. برایم آمدی ترانه ایست از آلبوم جدید سامی یوسف که در پایان سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

این ترانه قرار است به صورت ۴ نسخه انگلیسی ، انگلیسی - عربی ، انگلیسی - ترکی و انگلیسی - فارسی منتشر شود، پس از ترانه مادر فارسی آلبوم امت من این اولین آهنگی است که سامی یوسف به زبان فارسی اجرا خواهد شد.

شنیده ها حاکیست این ترانه به صورت موزیک ویدئو ( کلیپ ) که کارگردان آن را هانی اسامه مصری بر عهده دارد منتشر خواهد شد و قرار است از تمامی شبکه های مسلمان دنیا به مناسبت ماه مبارک رمضان پخش شود.


در صورتی که این آهنگ منتشر شود این آهنگ را در این وب قرار خواهم داد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر