خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش آخرین اثر «پیمان ابدی» از شبکه یک سیما - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1388


چشم‌های نامحسوس


چشم های نامحسوس-www.dvbpersian.blogsky.com


نادر که بسیار بد رانندگی می‌کند، چندین بار مورد اعتراض مسافران قرار می‌گیرد. در بین مسافران مامور نامحسوسی نشسته است...
 
 فیلم تلویزیونی «چشم‌های نامحسوس» که در حین تصویربرداری آن، «پیمان ابدی» بدل‌کار سینما و تلویزیون جان خود را از دست داد، جمعه به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
 
 این فیلم تلویزیونی به کارگردانی سیدمحسن موسویان و تهیه‌کنندکی علی‌اصغر صدیقی جمعه ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
بر اساس این گزارش، طراحی صحنه‌های اکشن تله‌فیلم «چشم‌های نامحسوس» را زنده‌یاد پیمان ابدی برعهده داشت و این بدل‌کار در حین تصویربرداری صحنه سقوط اتوبوس به دره در 16 اردیبهشت امسال درگذشت.
 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: نادر درخواست کار می‌کند و تنها کسی که نیاز به راننده دارد، تیمورخان است. نادر که بسیار بد رانندگی می‌کند، چندین بار مورد اعتراض مسافران قرار می‌گیرد. در بین مسافران مامور نامحسوسی نشسته است و تمام خلاف‌های نادر را یادداشت می‌کند و در بین راه پلیس اتوبوس را متوقف کرده و مسافران را سوار اتوبوس کمکی می‌کند. نادر که نمی‌داند در اتوبوسش چمدانی پر از مواد مخدر است، بی‌خیال با ماموران چانه می‌زند. حامل چمدان، چمدان را در اتوبوس رها کرده و با مسافران دیگر سوار اتوبوس کمکی می‌شود. پیمان با نادر تماس گرفته و می‌گوید که چمدان داخل اتوبوس است و نادر که هول کرده است از غفلت ماموران استفاده کرده و با سرعت از آنجا می‌گریزد. سر پیچ خطرناکی پا روی ترمز می‌گذارد ولی ترمز نمی‌گیرد و اتوبوس به لبه پرتگاه رسیده و در آخرین لحظه متوقف می‌شود.
عوامل این مجموعه عبارتند از: تهیه‌کننده: علی‌اصغر صدیقی، کارگردان: سیدمحسن موسویان، نویسنده: حمیدرضا معدنچی، کارشناس انتظامی: سرهنگ رهبریان، مدیر تصویربرداری: علیرضا رجایی‌مقدم، طراح صحنه‌های اکشن: زنده‌یاد پیمان ابدی، طراح گریم: ابوالفضل رستمی، صدابردار: رضا نظری‌نیا، طراح صحنه و لباس: محمد محمدی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: مسعود حقی، تدوین: رضا مطهری، مجری طرح و مدیر تولید: مهدی میر‌حسینی
فردوس کاویانی (نصرت)، بهمن دان (نادر)، مجید حاجی‌زاده (فرهاد)، زهرا اویسی، ابراهیم آبادی، کیانوش گرامی، مهدی میرحسینی، سعیده عرب و سیامک اشعریون از جمله بازیگران این فیلم تلویزیونی هستند.
فیلم تلویزیونی «چشم‌های نامحسوس» محصول فیلم و سریال شبکه یک سیما و با مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر