خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ممنوع التصویر شدن بازیگران شایعه یا حقیقت؟!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1388
ممنوع التصویر شدن بازیگران شایعه یا حقیقت؟!!در این میان نمی‌دانیم نیمه تمام ماندن برخی فیلم‌های سینمایی را باور کنیم یا متوقف شدن مجموعه تلویزیونی «آشپزباشی» به کارگردانی «محمدرضا هنرمند» آن هم به علت حضور...

بیش از یک ماه است از اعلام ممنوع التصویر شدن بیش از 200 هنرمند در سیما می‌گذرد. این شنیده مدام گسترش یافته و نمونه‌های متعددی از آن بیان شده است. یک موضوع دوطرفه در این میان مطرح است؛ برخی هنرمندان مانند «سهیل محمودی»، «عبدالجبار کاکایی» و «ساعد باقری» یا حتی بازیگرانی همچون «باران کوثری» و «پگاه آهنگرانی» خود دوست ندارند در سیما حضور داشته باشند. گاهی هم این اتفاق به صورت یک نوشته تاییدشده به عنوان دستوری اجرایی در بین سازندگان برنامه‌ها انجام می‌گیرد. در این چند روز مسوولان تاکید کرده اند که این اتفاق نیفتاده است و هیچ کس نه در سیما و نه در سینما ممنوع التصویر نشده است. جعفری جلوه در همدان اعلام کرده است ؛ «در سینمای کشور و جمع سینماگران و دست اندرکاران این عرصه چنین وضعیتی را نداریم. قشر وسیعی از سینماگران در صنوف و فعالیت‌های مختلف در سینمای کشور مشغول به کار بوده و به رشد و ارتقای سینمای کشور کمک شایانی می‌کنند. سینمای ایران سینمایی اخلاقی مبتنی بر مذهب و ارزش‌های بومی‌و ملی بوده و در تمامی‌بخش‌های مختلف سینمای کشور شاهد چنین وضعیتی هستیم.» او به ایرنا تاکید می‌کند؛ «ادعای ممنوع التصویر شدن برخی از سینماگران به دلیل دخالت در اغتشاشات اخیر از سوی برخی رسانه‌ها، غیرقابل قبول و مغرضانه است و هرگونه مطلبی دال بر ممنوع التصویر شدن برخی فعالان سینمای کشور را رد می‌کنم.» همین چند روز پیش بود که سرانجام مدیر شبکه سه سیما گفت؛ «هیچ شخصی پس از انتخابات در تلویزیون ممنوع التصویر نشده است.» علی اصغر پورمحمدی نیز با دیگر خبرگزاری شبه دولتی یعنی فارس سخن گفته است؛ «همه این حرف‌ها شایعه است. پس از برگزاری انتخابات، هیچ شخصی ممنوع التصویر نشده و نمی‌شود. همه کسانی که با تلویزیون همکاری داشته اند، می‌توانند به روال سابق همکاری خود را با این سازمان ادامه دهند کمااینکه در حال حاضر نیز این روال ادامه دارد و هیچ وقت قطع نشده و همه به کار خود ادامه می‌دهند.»پورمحمدی گفت؛ «ما بنای ممنوع التصویر شدن را برای هیچ شخصی نداریم و تمام علاقه مندان به همکاری با تلویزیون، می‌توانند مثل سابق به فعالیت خود در این رسانه ادامه دهند.» در این میان نمی‌دانیم نیمه تمام ماندن برخی فیلم‌های سینمایی را باور کنیم یا متوقف شدن مجموعه تلویزیونی «آشپزباشی» به کارگردانی «محمدرضا هنرمند» آن هم به علت حضور معتمدآریا و پرستویی. البته همیشه مواضعی چندگانه وجود دارد مثلاً جواد نوروزبیگی تهیه کننده این سریال تنها مشکلات مالی را دلیل این تعطیلی اعلام کرده است یا مثلاً نام عبدالجبار کاکایی از تیتراژ سریال «رستگاران» حذف شده است و او نیز در اعتراض حاضر نیست در کنار سایر عوامل و بازیگران این سریال حاضر شود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر