خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ساخت یک بالگرد چوبی توسط پسر 20 ساله چینی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 22 مرداد‌ماه سال 1388
ساخت یک بالگرد چوبی توسط پسر 20 ساله چینی - www.dvbpersian.blogsky.com
یک پسر 20 ساله چینی با معلومات مقدماتی دوره دبیرستان و همچنین گشت و گذار در اینترنت با گوشی موبایلش، یک هلیکوپتر کوچک ساخته است. ظاهراً اینکه این بالگرد واقعاً پرواز می کند، تایید شده، اما درباره نحوه کنترل آن اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

او بال های این بالگرد را از چوب درخت نارون ساخته و قسمت هایی از آن را هم با لوله های فلزی استحکام بخشیده است، موتورش هم موتور یک موتورسیکلت معمولی است.

 

همه اینها تقریباً 1600 دلار برای او خرج برداشته که فکر می کنم برای داشتن ماشین پرنده ای که بتواند تا 800 متر بالا رود، عالی است.

 

این پسر کشاورز در یک روستای کوهستانی در مرکز چین زندگی می کند و برای رفتن به مدرسه مجبور به عبور از کوهستان است، که با تشویق پدرش این بالگرد را ساخته و قصد داشته روزها با هلیکوپتر خودش به مدرسه برود که البته دولت چین پرواز این بالگرد را بخاطر مسائل امنیتی ممنوع کرده است؛ اما واقعاً باید به خلاقیت و اعتماد به نفس این پسر آفرین گفت.

 

آیا می توانید تصور کنید که در یک روستا زندگی می کردید و با کمترین امکانات برای رفتن به مدرسه، یک هلیکوپتر کوچک برای خودتان می ساختید؟

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر