خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فروش ماهی‌های تاتو شده در چین!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1388
فروش ماهی‌های تاتو شده در چین!! (+عکس)
ماهی‌های زینتی که بر روی بدنشان عباراتی نظیر «خوش شانسی»، «شانس و بخت»، «زندگی طولانی» و «شادمانی‌» حک شده باشد، تا 120 یوآن فروخته می‌شوند...
 
رسانه‌های دولتی چین اعلام کردند: ماهی‌های تاتو شده در این کشور به بالاترین قیمت فروخته می‌شوند و از طرفداران ویژه‌ای برخوردار هستند.
روزنامه «هوآژی متروپلیس» چاپ پکن نوشت: بسیاری از مغازه‌های ماهی فروشی زینتی در چین به دلیل آن که ماهی های تاتو شده دارند، از فروش بهتری برخوردارند.
 

بر اساس گزارش این روزنامه، فروش این نوع از ماهی‌ها برای اولین بار در سال 2005 میلادی در بازار ماهی‌های زینتی باب شد و پس از آن به سرعت گسترش یافت، به گونه‌ی که ماهی‌های زینتی که بر روی بدنشان عباراتی نظیر «خوش شانسی»، «شانس و بخت»، «زندگی طولانی» و «شادمانی‌» حک شده باشد، تا 120 یوآن فروخته می شوند.
اگرچه فروش این نوع از ماهی‌های زینتی و آکواریومی نظر مساعد بسیاری از علاقه مندان را به خود جلب کرده است، اما بسیاری هم با این روند مخالف هستند. چرا که بر اساس نظر کارشناسان علوم زیستیی و جانوری تاتو بر روی بدن این ماهی‌ها، ممکن است باعث آسیب رساندن به این آبزیان شود،‌ اما با این حال تاکنون قانونی برای جلوگیری از آن به تصویب نرسیده است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر