خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پوریا پورسرخ درباره عادت‌ها و اخلاق‌های خوب و بدش!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 24 مرداد‌ماه سال 1388

پوریا پورسرخ درباره عادت‌ها و اخلاق‌های خوب و بدش!!
پوریا پورسرخ بازیگر سینما وتلویزیون ایران گفت وگویی با آرامه اعتمادی در نشریه زندگی ایده ال شماره مردادماه کرده ودر بخشهایی از این گفت وگو گفته است: فکر می‌کنید یکی از پارامترهای که در کار کردن با سیروس مقدم لذت بردم چیست؟ من اصولا آدمی هستم که ریتم تندی دارم. همانطور که حرف زدنم تند است. کاملا از حرام شدن وقت در زندگی‌ام بی زارم. من لیسانسم را سه ساله گرفتم و فوق لیسانسم را دوساله. کار کردن با سیروس مقدم همین حس را دارد. حتی اتیلا پسیانی هم همین را می‌گفت: کار کردن با او یک چیز دیگر است.

وی ادامه داده: سیروس مقدم از اول می‌داند چه می‌خواهد و این به دلیل یک تجربه چندین ساله است. من معتقدم سریال رستگاران را شش ماهه نبستیم.۵۰سال و شش ماه طول کشید. یعنی به پشتوانه یک سابقه طولانی.

پوریا پور سرخ همچنین درباره بازی در فیلم آناهیتا ساخته عزیزالله حمید نژادکار گردان مطرح سینما گفته است: در فیلم آناهیتا یک گریم سوختگی بسیار وحشتناک روی صورتم بود که حداقل چهار ساعت گریم آن طول می‌کشید.
وی همچنین گفته: قرار بود نقشی را در فیلم دیگری بازی کنم که پیرمرد جاافتاده‌ای به خواب دختر قصه می‌آمد اما به خاطر اینکه در چند کشور مختلف باید فیلمبرداری می‌شد تهیه کننده جازد وکار به پخش نرسید! درسریال شکرانه که آرایش موهایم را طوری کرده بودند که کم پشت و سن بالا به نظر برسد.

او افزوده که: هر چند که یک فرمول نانوشته به من این نشانی را می‌دهد که بازیگران که -در سن من-با یک چهره ثابت در فیلم‌های مختلف ظاهر شده اند بیشتر مورد اقبال قرار گرفته اند.

پورسرخ همچنین گفته: دوسه باشگاه ورزشی درایران است که کارهای مشاوره تبلیغاتی‌اش راانجام می‌دهم.

-نقش کاملا منفی در سریال روز حسرت داشتم که اصلا هم نقش ام را دراواخر آن سریال دوست نداشتم. یا نقش ضد قهرمانی مثل کاوه در سریال رستگاران یا کاراکتر طنزی که در فیلم شیر وعسل (آرش معیریان)داشتم شباهتی به هم نداشت. من دوست داشتم که نقش های متفاوتی را تجربه کنم و الان که نقدهای بهترو منصفانه تری از خودم میبینم خوشحالم.

-امیر قلعه نوعی را خیلی دوست دارم و یکی از دوستان بسیار خوبم است که بااو رفت وآمد دارم. ناصر حجازی و علی پروین را کسی مگر می‌تواند دوست نداشته باشد.

علی کریمی همیشه فوتبالیست مورد علاقه من بوده وبی نظیر است. خصوصا اینکه عاشق یکی از اخلاق‌های او هستم. اینکه هیچ وقت حرفی را به خاطر منافع شخصی خودش نمیزد. غرور خوبی دارد که هیچ وقت به دست آوردن چیزی از آن نمی گذرد. دروغ هم نمی‌گوید وبا خودش صادق است. با جواد کاظمیان، رضا عنایتی آرش برهانی، علیرضا حقیقی، جواد نکونام و مسعود شجاعی دوستم وخیلی آنها را دوست دارم. من اصولا عاشق بازیکنهای یاغی هستم. برای خدادادعزیزی، محمد نوازی و هاشمی نسب هم می‌میرم. بارسلونا ورئال مادرید را بیش از همه تیمها دوست دارم. شاید این دوتیم مقابل هم هستند به همین خاطر اکثر کسانی که فوتبالی اند میگویند: تو دیگه عجب نوبری هستی!

-چون آدمی باریتم تندی هستم از ورزش‌های ملایم سر در نمی‌آورم. مثلا کوهنوردی را نمیفهمم. مثلا حوصله شطرنج را ندارم.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر