خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
خبری در مورد الجزیره اسپورت و برنامه های کانال جدید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 26 مرداد‌ماه سال 1388
خبری در مورد الجزیره اسپورت  - http://dvbpersian.blogsky.com/

اینطور که از شواهد و قرائن پیداست الجزیره اسپورت خیال داره شبکه های جدید اضافه شده را به نوعی قابل استفاده کنه!!!


در واقع ابتدا اینطور که پیدا بود قرار بر پخش لیگ قهرمانان اروپا از این کانالهای جدید بود ولی ظاهرا مسابقات لیگهای مختلف مانند لالیگا نیز در بعضی مسابقات روی این شبکه ها پخش خواهد شد و این سیاست برای دارندگان کارتهای 4کانال هست که حتما با این سیاست باید برای شارژ کارتشان برای تمامی کانالها اقدام کنند و اینطور فکر نکنند که مانند پارسال میتوانند لیگهای معتبر رو فقط در کانالهای 1تا 4 الجزیره اسپرت ببینند!!!


برنامه های کانال جدید


کانال جدید که از ٥ مردادماه به دلیل پارازیت شدید جمهوری اسلامی از هاتبرد پخش نمی شد و صرفا از طریق ماهواره یوتل سات و همچنین از طریق اینترنت قابل دسترس بود، اکنون دوباره در هاتبرد نیز قابل دریافت خواهد شد.

برنامه های کانال جدید را میتوانید هر روز از ساعت ٧ صبح تا ٧ شب تهران بر روی فرکانس جدید (تلویزیون کومله) دریافت دارید:

فرکانس: ١٢٤٧٦
سیمبل ریت: ٢٧٥٠٠
اف ای سی: ٤/٣
پلاریزاسیون: افقی

در صورتیکه مشکل فنی غیر قابل پیش بینی ای رخ ندهد برنامه های کانال جدید در روز ١٥ اوت ٢٠٠٩ برابر با ٢٤ مرداد ماه ١٣٨٨ بر روی فرکانس فوق پخش خواهد شد.

یادآور میشویم که کانال جدید در صدد است تا علاوه بر پخش ١٢ ساعته فوق و همزمان با آن، امکان پخش برنامه های خود را در فرکانس دیگری در ماهواره هاتبرد و بصورت ٢٤ ساعته فراهم کند. همچنین برنامه کانال جدید کماکان بصورت ٢٤ ساعته در اینترنت قابل دریافت است.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر