خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تعطیلی یک شبکه تلویزیونی به دلیل پخش مصاحبه‌ غیراخلاقی!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 29 مرداد‌ماه سال 1388

در آن برنامه مصاحبه با مردی به نمایش در آمده بود که روابط غیراخلاقی خود را بی‌پرده برای مخاطبان تعریف می‌کرد و به آن فخر می‌فروخت...
پس از اعتراض‌های بسیار، عربستان سعودی سرانجام دستور تعطیلی شبکه‌ای تلویزیونی را صادر کرد که در آن مصاحبه با مردی به نمایش در آمده بود که روابط غیراخلاقی خود را بی‌پرده برای مخاطبان تعریف می‌کرد و به آن فخر می‌فروخت.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، ‌این شبکه تلویزیون متعلق به کشور لبنان است و دفتر آن در جده قرار دارد.
مقامات عربستان سعودی اعلام کرده‌اند که دستور توقف فعالیت این شبکه تلویزیونی توسط نخست وزیر کشورشان صادر شده است.
مصاحبه این مرد 32 ساله و پخش آن از این شبکه تلویزیونی، جامعه عربستان سعودی را شوکه کرده است.
هم چنین بسیاری از مقامات و مردم این کشور خواهان برخورد شدید با این اتفاق شده‌اند.

مازن عبدالجواد، ‌در این برنامه تلویزیونی درباره روابط غیر اخلاقی خود و این که چگونه زنان را اغفال می‌کرده، با افتخار صحبت کرده است.

به نقل از خبرگزاری فرانسه عبدالرحمن الخرا،‌ سخنگوی وزارت اطلاع رسانی عربستان سعودی یادآور شده است که تعطیلی شبکه "ال بی سی تی وی" به دلیل پخش مصاحبه مازن عبدالجواد بوده است.
او در برنامه ای که با نام «خط قرمز» خوانده می‌شد شرکت کرده بود و سعی داشت ارزش‌های مردم عربستان سعودی را به بازی بگیرد.


روزنامه چاپ عربستان سعودی با نام "الوطن" به تازگی نوشته است که مقامات این نشور تصمیم دارند دستور تعطیلی سایر دفترهای این شکبه را نیز صادر کنند.

شبکه الی بی سی به یک شاهزاده میلیونر عربستان سعودی به نام الولید بن تلال اختصاص می‌دارد.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر