خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کروبی تلویزیون صبا را دوباره راه اندازی میکند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 29 مرداد‌ماه سال 1388
http://dvbpersian.blogsky.com - کروبی تلویزیون صبا را دوباره راه اندازی میکند

تلویزیون صبا قرار است مجددا راه اندازی شود...چند سال پیش قرار بود مهدی کروبی تلویزیونی مستقل که بیانگر نظرات و دیدگاههای وی و حزب اعتماد ملی باشد با مدیریت بهروز افخمی افتتاح کند...


تمام برنامه ها دستگاهها و وسایل لازم برای افتتاح یک تلویزیون در امارات نصب شد...استودیوی کوچکی نیز برای اجرای برنامه ها در این کشور کوچک پایه گذاری شد و قرار بود شب یلدای آن سال افتتاح این شبکه باشد.


اما مخالفت ها جبهه گیریهای بسیاری از سران و گروههای جناح راست و اصولگرای وقت باعث آن شد تا این پروژه در نطفه خفه شود..


ولی پس از انتخابات اخیر و تقلبهای گسترده در آن که مخالفان دولت فعلی و جمع کسیری از مردم به آن معتقدند و درگیریهای زیادی که در کوچه و خیابان صورت گرفت شاید تنها رسانه هایی که نامزدان معترض به نتایج انتخابات میتوانستند به صورت رسمی خبرها و اطلاعات خود را رد و بدل کنند سایت قلم وابسته به میرحسین موسوی و روزنامه اعتماد ملی وابسته به جناح مهدی کروبی بود که چند روز گذشته با بسته شدن روزنامه اعتماد ملی تنها رسانه این حزب هم به حال تعطیل درآمد.
حال به نقل از سایت جرس کروبی قرار است مجددا تلویزیون صبا را راه اندازی کند تا لااقل رسانه ای آزاد برای بیان نظرات و موضع گیریهای مخالف دولت باشد.البته همچنان کروبی در پی آزاد سازی روزنامه خود استکه در صورت رفع توقیف وی فعلا سراغ تاسیس تلویزیون صبا نخواهد رفت.
پس از درج این خبر تعداد زیادی از کارگردانان و تولید کنندگان برای همکاری در این شبکه اعلام آمادگی کرده اند.


توضیح: این خبر فعلا از منابع رسمی تایید نشده و تنها منبع پخش این خبر سایت جرس میباشد.در ضمن این مطلب چکیده ای از مطلب درج شده در سایت یاد شده بود.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر