خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
استفاده از الاغ برای حمل تعرفه و صندوق‌های رای (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 30 مرداد‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com/ - استفاده از الاغ برای حمل تعرفه و صندوق‌های رای

مقامات افغان همانطور که پیشتر وعده داده بودند، برای حمل تعرفه‌ و صندوق‌های رای به نقاط دوردست این کشور از الاغ بهره گرفته‌اند.

مقامات می‌گویند محموله‌های این الاغ‌ها، صندلی‌ و میزهای پلاستیکی، صندوق‌ و هزاران تعرفه رای را شامل می‌شود.

بسیاری از الاغ‌ها توسط کودکان هدایت می‌شوند.


http://dvbpersian.blogsky.com/«عبدل هشیر» یکی از کارگرانی که در رابطه با انتخابات مشغول به کار است می‌گوید: «برخی پایگاه‌های رای‌گیری در نقاطی واقع شده‌اند که امکان دسترسی به آن‌ها از تغییر اتوموبیل وجود ندارد. ما مشکلات زیادی در رابطه با حمل و نقل در این مناطق داریم و این همان دلیلی است که از الاغ برای انتقال موارد مورد نیاز استفاده می‌کنیم».

مقامات می‌گویند 3000 الاغ وظیفه حمل میلیون‌ها تعرفه رای را به نقاط دوردست افغانستان بر عهده دارند.

این در حالی است که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در افغانستان، مردم این کشور امیدوار به نظر می‌رسند.

یکی از آن‌ها در همین رابطه می‌گوید: «در وضعیت دشواری زندگی می‌کنیم. همانطور که می‌بینید جاده‌ای وجود ندارد و تعرفه و صندوق‌های انتخابات را با استفاده از الاغ حمل می‌کنیم. از داشتن مدرسه محروم هستیم و مردم ما بیکار هستند. ما هیچ چیز نداریم؛ اما برای آینده‌ای بهتر، برای هموطنان خود و برای افغانستان رای خواهیم داد».

گفتنی است استفاده از الاغ تنها شامل مناطقی می‌شود که دسترسی به آن‌ها دشوار است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر