خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دخترانی که می‌خواهند پسر باشند!!‌ (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 2 شهریور‌ماه سال 1388


http://dvbpersian.blogsky.com - دخترانی که می‌خواهند پسر باشند!!‌مدتی است که تعداد زیادی از دختران قطری با پوشیدن لباس‌های مردان و شبیه کردن خود به مرد، در روزهای تعطیل مانند...


روزنامه "الرایه" نوشت: مدتی است که تعداد زیادی از دختران قطری با پوشیدن لباس‌های مردان و شبیه کردن خود به مرد، در روزهای تعطیل مانند پنج شنبه، جمعه و شنبه در یکی از پارک های بزرگ قطر گرد هم می‌آیند. در بررسی های انجام شده مشخص شد که این یک نوع بیماری روحی است که اخیرا دامن این دختران را گرفته است.
 
 
"الرایه" همچنین می‌نویسد: نظرسنجی انجام شده و مطالبی که در پایگاه های الکترونیکی اجتماعی و چت روم‌های قطری در این باره، نشان می‌دهد که بیشتر شهروندان قطری از ظهور این پدیده به شدت ناراحت و خشمگین هستند و تهاجم فرهنگی غرب را که از طریق اینترنت و شبکه های ماهواره‌ای صورت می‌گیرد را عامل این مسأله می‌دانند. این شهروندان ناراضی قطری معتقدند کم رنگ شدن دین در میان شهروندان نیز در به وجود آمدن این پدیده نیز بی‌تأثیر نیست.
این روزنامه قطری در ادامه افزود: به دستور مقامات مسئول در قطر این مسأله فورا پیگیری و مشخص شد که تمام این دختران از بیماری‌های روحی رنج می‌برند و همه آنان با خانواده‌های خود مشکل دارند.
گفتنی است این بیماری روحی جدید بیشتر در میان دختران کم سن و سال که بین 16 تا 19 سال سن دارند، شیوع یافته است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر