خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دختر ایرانی عطر شادی‌آور تولید کرد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 3 شهریور‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com - دختر ایرانی عطر شادی‌آور تولید کرد!!وی افزود: با مطالعاتی که درباره خواص درخت بید مجنون داشتم متوجه این ویژگی این درخت شدم به همین دلیل ...

عطر شادی‌آور با الهام گرفتن از طبیعت توسط یک مبتکر ایرانی تولید شد.
مهناز بهروزی، مبتکر ایرانی گفت: این عطر با استفاده از درخت بید مجنون تهیه شده است در واقع ما در این تحقیقات این درخت را بررسی و روی آن آزمایشات متعددی را انجام دادیم.
وی افزود: با مطالعاتی که درباره خواص درخت بید مجنون داشتم متوجه این ویژگی این درخت شدم به همین دلیل به دنبال عملی کردن این خواص رفتم و خوشبختانه به نتیجه هم رسیدم.
بهروزی تصریح کرد: این عطر تهیه شده از این درخت هیچ‌‌گونه عوارض جانبی برای استفاده‌کننده ندارد و سعی کردیم در آزمایشگاه از بین روش‌های موجود برای تهیه عطر،‌روشی را انتخاب کنیم که ویژگی‌های مرغوب‌تری را داشته باشد.
وی گفت: فرد در هر شرایطی می‌تواند این عطر را استفاده کند تا این حالت در او ایجاد شود. در حالت عادی در افراد ایجاد آلرژی نمی‌کند و امکان ایجاد آلرژی در افراد نیز با استفاده از این عطر بسیار کم است.
این مخترع خاطرنشان کرد: ماندگاری این عطر بسیار خوب است و نیز در روشی که رایج است برای درمان افسردگی و سردردهای شدید با استفاده از بو، بسیار اهمیت دارد. همچنین قرار است در مسابقات آلمان نیز شرکت داده شود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر