خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
خطرناک‌ترین هنرپیشه در اینترنت چه کسی است؟!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 5 شهریور‌ماه سال 1388خطرناک‌ترین هنرپیشه در اینترنت چه کسی است؟!!بر اساس این گزارش نام بازیگران هالیوودی چون "برد پیت" و "جسیکا بیل" در میان نام 10 جستجوی برتر آنلاین قرار دارد که می تواند مشکلاتی را برای رایانه ها و کاربران به وجود آورد...
 
شرکت ایمنی رایانه ای مک کافی با ارائه گزارشی از لیست 10 فرد مشهور برتر خطرناک در جستجوهای آنلاین اعلام کرد جستجوی نام این افراد در موتورهای جستجو می تواند باعث ورود انواع ویروسها به رایانه های شخصی شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، گزارش جدید شرکت ایمنی رایانه مک کافی نشان می دهد جستجوی نام بازیگران مشهور هالیوودی در موتور جستجوی تازه پای Bing و موتور Google می تواند تهدید جدی برای رایانه های شخصی به شمار رود.
بر اساس این گزارش نام بازیگران هالیوودی چون "برد پیت" و "جسیکا بیل" در میان نام 10 جستجوی برتر آنلاین قرار دارد که می تواند مشکلاتی را برای رایانه ها و کاربران به وجود آورد.
شرکت مک کافی نام "جسیکا بیل" را به عنوان خطرناک ترین فرد مشهور در فضای سایبر اعلام کرد. از میان هر پنج جستجوی آنلاین مرتبط با نام این هنرپیشه یکی از آنها به وب سایت، عکس، ویدئو و یا اسپمی ختم خواهد شد که می تواند ایمنی رایانه ها را با تهدید جدی مواجه سازد.
نام "برد پیت" هنرپیشه مشهور هالیوودی نیز که در سال گذشته در ابتدای لیست خطرناک ترین‌های جهان سایبر قرار داشت اکنون به رتبه 10 تنزل یافته است. گزارش مک کافی نشان می دهد هکرها از اسامی و تصاویر این افراد مشهور برای گسترش انواع ویروسها و نرم افزارهای مخرب استفاده می کنند. به دلیل شهرت بسیار زیادی که بیل در حال حاضر دارد بسیار مورد توجه هکرها قرار گرفته و می تواند برای کاربران اینترنتی خطرساز باشد.
به گفته یکی از تحلیلگران شرکت مک کافی، اطلاع داشتن از وجود این خطرات دلیلی بر استفاده نکردن از اینترنت نیست بلکه می توان با ورود و استفاده از محیطهای امن و قابل اطمینان فضای مجازی خطر را از رایانه ها دور نگاه داشت.
بر اساس گزارش ای بی سی نیوز، مک کافی برای تهیه گزارش جدید خود در حدود 900 وب سایت و 150 قطعه موسیقی آنلاین را مورد بررسی قرار داده است. همچنین طبقه بندی افراد مشهور خطرناک بر اساس حضور نام آنها در نتایج جستجوها و همچنین حضور نام آنها در وب سایتهای مشکوک و خطرناک انجام گرفته است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر