خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فردا؛ انتشار "رندان مست" استاد شجریان - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 6 شهریور‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com - انتشار
دومین آلبوم محمدرضا شجریان در سال 88 با عنوان "رندان مست" که به اولین اجرای وی با گروه شهناز اختصاص دارد شنبه هفتم شهریور منتشر می‌شود.

آلبوم «رندان مست» شامل قطعات بخش اول کنسرت مهرماه سال گذشته گروه شهناز در تهران است که استاد شجریان در این کنسرت سازهای جدید خود را با اجرای قطعاتی معرفی کرد.

«رندان مست» شامل قطعاتی چون زنگ شتر برگرفته از ردیف میرزا عبدالله، ساز و آواز، تصنیف چشم یاری از ساخته‌های شجریان با تنظیم مجید درخشانی بر روی غزلی از حافظ، ساز و آواز، تصنیف باد صبا ساخته حسام‌السلطنه مراد و با شعری از ملک الشعرای بهار، آواز شوشتری، چهارمضراب بیداد و تصنیف رندان مست از ساخته‌های مجید درخشانی به روی غزلی از مولانا در دستگاه همایون است.

قرار است بخشی از آثار این آلبوم در تور اروپایی استاد شجریان و گروه شهناز که از اواخر این هفته آغاز می شود اجرا شود.

فروردین ماه امسال نیز آلبوم "آه باران" از محمدرضا شجریان که به یاد بزرگانی چون حسین یاحقی، مرتضی محجوبی، رهی معیری و غلامحسین بنان که بیشتردر فرم و فضای موسیقی گلها ساخته و تنظیم شده بود منتشر شد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر