خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شروع پخش سریال My Lovely Sam-Soon از شبکه فارسی1 - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 9 شهریور‌ماه سال 1388http://dvbpersian.blogsky.com - شروع پخش سریال My Lovely Sam-Soon  از شبکه فارسی

سام- سون دوست داشتنی من یا اسم من کیم سم-سون است (ترجمه مستقیم از نام کره ای سریال)، مجموعه نمایشی کره ای است که در شبکه MBC کره از 1 ژوئن 2005 تا 21 جولای 2005 بروی آنتن رفت و از ابتدا بینندگان زیادی را به خود جذب کرد تا جایی که اپیزود پایانی سریال را 50.5 درصد خانواده های کره ای نظاره کردنددر اکثر تقدهایی که بر این مجموعه نوشته شده است به این موضوع اشاره شده که یکی از دلایل موفقیتش تمرکز بروی زندگی یک زن مجرد و تا حدی چاق که در اواخر دهه بیست سالگی زندگی اش قرار دارد، است.

در ترجمه نام سریال در زبان انگلیسی برای این مجموعه نمایشی از "سام- سون دوست داشتنی من" استفاده شد. علاوه بر آنکه این سریال در خود کره نیز محبوبیت یافت در سایر نقاط اسیا هم طرفدارانی پیدا کرد. و گاها سریال را نسخه کره ای "بریجت جونز" نامیدند که در سئول ساخته شده است.هنر اصلی سام-سون در شیرینی پزی است، او چندان فرد اجتماعی محسوب نمیشود، رویایش تغییر دادن نامش است (سام-سون نامی است بسیار قدیمی و از مد افتاده و اسمی مایه شرمساری است.) او مغازه ای دارد که در آن مشغول به کار است. بعد از آنکه با دوست پسرش رابطه اش را به هم میزند به رستوران فرانسوی میرود تا اینکه...
گروه بازیگران

کیم سون اه در نقش کیم سام-سون

هیون بین در نقش هیون جی هیون

یان ریو وون در نقش یو هی جین

دنیل هنی در نقش دکتر هنری کیم.میزان بازدید کننده در کره جنوبی

اپیزود اول سریال در کره ، حدود 19.2 درصد بیننده ها را جذب کرد که این مقدار در مقیاس کل کشور 18.3 درصد بود اما با نمایش اولین اپیزود سریال به شدت محبوب شد بطوریکه در اپیزود انتهایی در منطقه سئول 53.4 درصد سریال را دیدند . در سراسر کشور کره نیز 50.5 درصد از قسمت نهایی استقبال کردند که نشان دهنده رشد خیره کننده مجموعه سام-سون است.

جوایز

در چهل و دومین دوره جوایز PAEKSANG

بهترین مجموعه درام نمایشی

بهترین فیلنامه

بهترین زوج سریالی- هیون بین و کیم سون اه

بهترین گروه بازیگران

بهترین بازیگر نوظهور : دانیل هنی

جایزه محبوبیت : برای زوج اصلی سریال

بهترین بازیگر مرد : هیون بین

بهترین بازیگر زن: کیم سون اه

جوایز بهترین مجموعه های درام و نمایشی سئول

بهترین مینی سریال
سبک سریال : کمدی عاشقانه 16 قسمت5 روزه هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 شبفرکانس فارسی1 

 ۱۱۱۳۷ هوریزنتال ۲۷۵۰۰
اخبار مرتبط  :  پخش سریال My Lovely Sam-Soon  در فارسی1 del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر