خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
همسر برلوسکونی از او انتقام می‌گیرد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 9 شهریور‌ماه سال 1388همسر برلوسکونی از او انتقام می‌گیرد!!انتشار کتاب «تمایلات ورونیکا» که به بررسى نظرات «ورونیکا لاریو» همسر «سیلویو برلوسکونى» نخست وزیر ایتالیا مى‌پردازد، انتظار مى‌رود تا موج جدیدى را علیه برلوسکونى و رسوایى اخلاقى‌اش برانگیزاند.
روزنامه ایتالیایى «کوریرا دلاسرا» در حال چاپ بخش هایى از کتاب «تمایلات ورونیکا» است که در آن وى به بیان دیدگاه‌هایش درباره برلوسکونى پرداخته است.
ورونیکاى ۵۰ ساله، همسر دوم برلوسکونى به خاطر رفتارهاى نامتعارف و نیز رسوایى اخلاقى همسر ۷۰ ساله اش، خواستار جدایى از او شده است.
«ماریا لاتلا» نویسنده کتاب «تمایلات ورونیکا» از دوستان خانوادگى همسر و خود برلوسکونى محسوب مى‌شود و به عنوان روزنامه نگارى شناخته شده در روزنامه ایتالیایى «کوریرا دلاسرا» کار مى‌کند.
او در کتاب خود، ورونیکا همسر دوم برلوسکونى را زنى عقلایى، فردى محتاط و داراى حس قوى خانواده دوستى معرفى کرده است. البته گفته مى‌شود ورونیکا عقاید خاصى هم دارد از جمله اینکه مردان ایتالیایى را سر به هوا مى‌نامد. با این وجود نویسنده کتاب سعى کرده از این زن ایتالیایى مدل تصویرى متعارفى ارائه کند.
این کتاب که در ایتالیا به بازار خواهد آمد در واقع زندگینامه ورونیکا محسوب مى‌شود و بر اساس مصاحبه‌هاى شخصى نویسنده با ورونیکا برلوسکونى که ۱۹ سال همسر وى بوده، نوشته شده است.
روزنامه تایم نیز چند روز پیش بخش‌هایى از کتاب را منتشر کرد. نویسنده در کتاب شرح داده که چگونه برلوسکونى به دروغ به همسرش گفته بود براى شرکت در یک جلسه مهم به ناپل رفته ولى بعد، از مراسم جشن تولد یک دختر نوجوان سر درآورد.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر