خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش کلیپ مستهجن در تلویزیون در وسط مسابقه ورزشی!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 شهریور‌ماه سال 1388پخش کلیپ مستهجن در تلویزیون در وسط مسابقه ورزشی!!... صدها هزار نفر از علاقه مندان فوتبال امریکایی در ایالت آریزونا روز یکشنبه سرگرم تماشای مسابقه دو تیم محبوب خود بودند که ناگهان...

گاف شبکه‌های تلویزیونی امریکا در پخش تصاویر مستهجن همزمان با یک مسابقه ورزشی جنجال آفرین شده است.
به گزارش شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، صدها هزار نفر از علاقه مندان فوتبال امریکایی در ایالت آریزونا روز یکشنبه سرگرم تماشای مسابقه دو تیم محبوب خود بودند که ناگهان پخش تصاویری مستهجن از شبکه‌های تلویزیونی آنها را شوکه کرد.
 
این تصاویر مستهجن که ده ثانیه به طول انجامید در میان مسابقه فوتبال پخش شد، آن هم در حالی که خانواده‌های امریکایی در خانه‌هایشان سرگرم تماشای این مسابقه بودند. مسئولان شبکه‌های تلویزیونی منطقه اعلام کردند هنوز مشخص نیست این اشکال به چه علتی بوجود آمده است و آنها سرگرم تحقیقات در این باره هستند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر