خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
فایندرهای دیجیتال ایکس کروزر و طریقه کار با آن - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 شهریور‌ماه سال 1388
http://dvbpersian.blogsky.com - فایندرهای دیجیتال ایکس کروزر و طریقه کار با آناین فایندر در ایران - تهران قابل تهیه است .


نحوه کار با این دستگاه بسیار آسان است :
بعد از انتخاب ماهواره و فرکانس مورد نظر دیش را در جهت مورد نظر حرکت میدهید . دستگاه دارای یک خط درصد سیگنال در این زمان است که با نزدیک شدن به جهت مورد نظر در مقدار آن تغییراتی اتفاق می افتد که به نصاب نزدیک شدن به ماهواره را نشان میدهد .
در همین زمان با افزایش سیگنال در جهت مورد نظر تیونر دستگاه بر روی آن قفل شده و خط سیگنال به دو بخش سیگنال و قدرت تقسیم میشود و دستگاه شروع به بوق زدن میکند . نصاب با توجه به بوق و میزان سیگنال میتواند به راحتی درصد سیگنال را به بیشتر میزان ممکن تنظیم نماید . بهمین راحتی !
من خودم از همین فایندر استفاده میکنم و واقعا از کارایی ها آن راضی هستم . بنظر من یک نصاب ماهر که میخواهد از یک تنظیم مطمین اطمینان داشته باشد بهتر از این وسیله پیدا نمی کند .
فایندر های دیگری هم در بازار هستند که امکانات بیشتری دارند و عموما آنها سیگنال آنالایزر هستند و نه یک فایندر که برای کار تنظیم ماهواره ساخته شده باشد ولی اولا چنین فایندری برای تنظیم ماهواره ضرورت ندارد و دوما" شما یک نصاب را در ایران معرفی کنید که حاضر است دو - سه میلیون پول سیگنال آنالایزر بدهد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر