خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
چهره متفاوت هاشم‌پور و ماهایا پطروسیان در «ازدواج در وقت اضافه» - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 13 شهریور‌ماه سال 1388چهره متفاوت هاشم‌پور و ماهایا پطروسیان در «ازدواج در وقت اضافه»فرهاد به همراه دوست و نامزدش برای به دست آوردن ثروت ماربزرگ قصد کشتن او را می‌کنند، اما انگار این مادربزرگ را به هیچ طریقی نمی‌شود از سر راه برداشت و تازه او عاشق هم می‌شود و...
 
آخرین عکس‌ها و خبرها از فیلم جدید «سعید سهیلی»
فیلمبرداری «ازدواج در وقت اضافه» به کارگردانی سعید سهیلی از مرز 20 درصد گذشت و جمشید هاشم‌پور و ماهایا پطروسیان با چهره‌ای کاملا متفاوت در این فیلم ظاهر شده‌اند.
 
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلمبرداری این اثر تازه سهیلی از مرز 20 درصد گذشته و گروه همچنان در لوکیشنی واقع در بلوار مینی‌سیتی به سر می‌برند و سکانس‌های شبانه را فیلمبرداری می‌کنند.
براساس این گزارش، تمامی بازیگران جلوی دوربین رفته‌اند و قرار است پس از 15 جلسه دیگر، لوکیشن کار تغییر کند که همزمان سه بازیگر شناخته شده دیگر به فیلم اضافه می‌شوند.
با انتشار عکس‌های این فیلم، چهره متفاوتی از «جمشید هاشم‌پور» و «ماهایا پطروسیان» دیده می‌شود که متفاوت از باقی بازی‌های آنهاست.
«پطروسیان» در این فیلم برای دومین بار (پس از تاکسی نارنجی ساخته ابراهیم وحیدزاده) نقش یک پیرزن را بازی کرده است.
تدوین این فیلم همزمان توسط «حسن ایوبی» انجام می‌شود تا فیلم راهی اکران عمومی شود.
عوامل اصلی سازنده «ازدواج در وقت اضافه» این فیلم عبارتند از:
کارگردان: سعید سهیلی، نویسندگان: سعید سهیلی، بهمن زرین‌پور، مدیر فیلمبرداری: محمدتقی پاک‌سیما، صدابردار: عباس رستگارپور، چهره‌پرداز: مهین نویدی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: کامبیز دارابی، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو، عکاس: بهرنگ دزفولی‌زاده.
بازیگران: جمشید هاشم‌پور، ماهایا پطروسیان، مجید صالحی، علی صادقی، بهنوش بختیاری، بهاره افشاری و محمود بهرامی.
سهیلی پیش‌تر فیلم‌های مردی شبیه باران، مردی از جنس بلور، سهراب، شب برهنه، غوغا، تارا و تب توت فرنگی، سنگ کاغذ قیچی، چهار انگشتی و چارچنگولی را ساخته است.
در خلاصه داستان «ازدواج در وقت اضافه»‌ آمده است: فرهاد به همراه دوست و نامزدش برای به دست آوردن ثروت ماربزرگ قصد کشتن او را می‌کنند، اما انگار این مادربزرگ را به هیچ طریقی نمی‌شود از سر راه برداشت و تازه او عاشق هم می‌شود و...
 
ازدواج در وقت اضافه
 
ازدواج در وقت اضافه
 
ازدواج در وقت اضافه
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر