خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دعای سحر با تکخوانی محمد اصفهانی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1388دعای سحر با تکخوانی محمد اصفهانی - http://dvbpersian.blogsky.com
در رمضان سال جاری، تحولی بسزا در رویکرد تولیدی برنامه سازان شبکه رادیو سراسری قرآن کریم صورت گرفته که از حیث محتوا و جهت گیری، بعضا در طول چهل سال گذشته بی سابقه است.

از جمله این برنامه ها، آیتم مربوط به دعای سحر است که به صورت تلفیقی از همخوانی بهترین گروه تواشیح رادیو قرآن _گروه اهل البیت _ و اجرای فاخر دکتر محمد اصفهانی تهیه و تولید شده است و هم اکنون از برخی شبکه های رادیویی در سحرگاههای ماه رمضان جاری در حال پخش است.

همچنین ربنایی فاخر با نوع جدیدی از آهنگسازی استاد آزرم و مشاوره استاد ابوالقاسمی، پیشکسوت مشاهیر قاریان ایران، و اجرای استاد سعید طوسی، قاری بین المللی به منظور پخش در افطار ماه رمضان رونمایی شده است.

آنچه هم اینک به صورت چند رسانه ای به گوش جان نوش می کنید در واقع قطعه ای برگزیده از همین دعای سحر است که با تکخوانی دکتر اصفهانی، هنرمند و مبتهل نغمات دینی اجرا شده است.

صوت کامل این دعا با دو کیفیت عالی

 

کیفیت عالی

کیفیت متوسط

________________________________________

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر