خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
افطاری اوباما و حواشی آن (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 15 شهریور‌ماه سال 1388افطاری اوباماروز سه شنبه گذشته اوباما در کاخ سفید پذیرای جمعی از مسلمانان روزه دار  آمریکایی بود.


در این مراسم افطاری که  دو تن از نمایندگان مسلمان کنگره آمریکا ، سفرای چند کشور اسلامی و چندین مسلمان آمریکایی دیگر حضور داشتند،   اوباما به ‌همراه برخی وزیران دولت خود، هیات‌های سیاسی خارجی و شماری از نمایندگان مجلس از نقش مسلمانان در غنی سازی فرهنگ این کشور تجلیل کرد.


وی پس از افطار خطاب به مسلمانان حاضر در کاخ سفید گفت :" کمک هایی که مسلمانان به آمریکا کرده اند قابل شمارش نیست. مسمانان در بافت جامعه و فرهنگ ما تنیده شده اند."


او در میان مهمانان خود از بلقیس عبدالقدیر ، دختر مسلمانی  که توانسته  در عرصه ی علم و ورزش امتیازات بالایی را کسب کند و  وارد  دانشگاه ممفیس آمریکا شود  نیز به طور ویژه تقدیر کرد.


 اوباماه هچنین از محمد علی کلی اسطوره ی بوکس جهان و کمک  هایی که او به آمریکا نموده است  نیز سخن به میان آورد.


 این مراسم در حالی برگزار شد که یک هفته قبل اوباما طی یک پیام تلویزیونی که برای مسلمانان جهان در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان پخش گردید  گفت: رمضان و آداب این ماه یاداور اصولی چون عدالت، صبر ، اعتلا و عزت  است.

 

ضیافت افطار کاخ سفید امر جدید نیست چرا که بوش نیز در دوران 8 سال ریاست جمهوری خود چنین مراسمی را برگذار می کرد.

 

عکسهای مراسم افطاری اوباما


افطاری اوباما
 


افطاری اوباما

 


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر