خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
۵۱ عمل جراحی برای شبیه شدن به ملکه مصر!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 16 شهریور‌ماه سال 1388


صرف ۲۰۰ هزار پوند و  ۵۱ عمل جراحی برای شبیه شدن به نفرتی تی ملکه مصر باستان

( قبل از عمل )

 ( در طول عمل های متعدد)نلین نمیتا ( Nileen Namita ) مادری که دارای سه فرزند می باشد، این تصمیم را حدود ۲۰ سال پیش گرفت در سال های 1987 تا 1989 درست وقتی که به این نتیجه رسید که در زندگی گذشته اش ملکه زیبای نیل (نفر تی تی) بوده است. تا کنون این خانم ثروتمند در حدود 200.000  پوند انگلیسی خرج کرده و 51 عمل جراحی موفق انجام داده است. جراحی های پلاستیکی این خانم ۴۹ ساله شامل: ۸ عمل بینی، ۳ عمل فک، ۲ کشیدگی پوست بالای ابرو، ۳ عمل کشیدن پوست صورت بزرگ، ۶ عمل کشیدن پوست صورت کوچک، ۳ عمل جراحی لب و ۲۶ عمل کوچک بوده است.
 

انگیزه اصلی وی از اینکار بخاطر شبیه شدن به کسی که در زندگی قبلی اش جای وی بوده است، می باشد. او بر این باور است که آدم ها پس از اینکه می میرند به شکل دیگری دوباره متولد می شوند و نلین در دوره قبل خود به این اعتقاد دارد که ملکه نفرتی تی (ملکه رود نیل، همسر آخناتون Akhnaton ) در 1370 سال قبل از میلاد مسیح بوده است. دلیل دوم نلین دیدن خواب هایی از این ملکه زیبا می باشد. او بیشتر شب ها رویاهایی از این ملکه را در خواب خود میبیند و همین موضوع باعث شده است تا بر باور خود استوارتر باشد.
 جدیدترین عکس نلین

 


 بعد از اتمام 51 عمل جراحی پلاستیک

 

 مجسمه ای از ملکه نفرتی که در موزه اطلس در برلین نگهداری می شود
مجسمه ای از ملکه نفرتی که در موزه اطلس در برلین نگهداری می شودdel.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر