خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
حرکات عجیب و خنده دار یک مرد وسط سخرانی آقای وزیر (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 16 شهریور‌ماه سال 1388حرکات عجیب و خنده دار یک مرد وسط سخرانی آقای وزیر (+عکس)همزمان با برگزاری مراسم تودیع و معارفه وزیرکار و امور اجتماعی فردی مجهول الهویه با کت وشلوار سفید در روی سن برگزاری مراسم حاضر و در هنگام سخنرانی "‌محمد جهرمی" وزیر سابق کار با انجام حرکاتی عجیب موجب خنده حاضران شد.


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، این فرد ناشناس پس از حضور بر روی سن علاوه بر انجام حرکات خنده دار، شیشه حاوی عطر را بر روی کت و شلوار خود می پاشید.

همزمان با این اقدام ماموران حراست وزارت کار برای خارج کردن وی از صحنه، اقداماتی را به عمل آورند که جهرمی به آنها تذکر داد، کاری به فرد ناشناس نداشته باشند و سپس علت حضور وی را جویا شد، اما فرد ناشناس پاسخ داد پس از سخنرانی شما مطلب خود را عرض می کنم.


این امر سبب شد تا جهرمی سخنان خود را کوتاه کند سپس ماموران حراست این فرد ناشناس را از صحنه خارج کردند.


فرد یادشده ادعا کرد دانشگاهی و مخترع بوده است و به دلیل عدم توجه به وی، چنین کاری کرده است.


محمد جهرمی در حالی وزارت کار را ترک می‌کند که جلسه خداحافظی او به نزاع کشیده شد.

به رغم موافقت محمد جهرمی، بلافاصله بعد از اتمام سخنرانی او فرد مورد نظر مورد هجوم قرار گرفت و در مقابل چشم شیخ‌الاسلام وزیر جدید کار و معاون محمود احمدی‌نژاد مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

شنیده می‌شود این فرد مدرس زبان‌های خارجی است. البته مجری برنامه خداحافظی محمد جهرمی سعی بسیار داشته است تا او را بیمار روانی معرفی کند اما تنی چند از کارمندان وزارت کار این ادعا را رد می‌کنند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر