خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
اجرای زنده محسن نامجو در جشنواره فیلم ونیز - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 19 شهریور‌ماه سال 1388


نخستین بار است هنرمندی از ایران در حوزه موسیقی در این جشنواره برنامه اجرا می کندمحسن نامجو فردا در جشنواره سینمایی ونیز به اجرای برنامه می پردازد. این خواننده جوان که اکنون در خارج از کشور به سر می برد در شصت و ششمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز (2009) و در شب قبل از اختتامیه برای سینماگران و سینمادوستان کنسرتی اجرا خواهد کرد. محسن نامجو خود درباره این برنامه اش در ایتالیا توضیح می دهد؛ «قرار است تا شب قبل از اختتامیه جشنواره ونیز امسال،
اجرای زنده یی از کارهای موسیقایی خود داشته باشم.» محسن نامجو - خواننده و آهنگساز - ادامه می دهد؛ «این کنسرت روز 11 سپتامبر ساعت 23 به وقت ایتالیا (۲۰:۳۰ به وفت ایران ) اجرا می شود.» به گزارش سایت «موسیقی ما» نامجو درباره قطعاتی که در این کنسرت اجرا می کند، توضیح داد؛ «این اجرای زنده، مخلوطی از تکنوازی قطعه های قبلی و اجرای قطعه های آلبوم جدید با ارکستر است.» برگزارکنندگان جشنواره فیلم ونیز از یک ماه پیش از محسن نامجو دعوت کرده اند در بخش جنبی این جشنواره برای علاقه مندان برنامه اجرا کند. در 66 دوره یی که از برگزاری جشنواره فیلم ونیز می گذرد، نخستین دوره یی است که هنرمندی از ایران در حوزه موسیقی در آن شرکت می کند. محسن نامجو نام برنامه خود را «پژواک ایران» گذاشته است. در پوستر این برنامه و در معرفی محسن نامجو آمده است؛ «محسن نامجو، خواننده یی است که به واسطه موسیقی، ایران را با دیگر نقاط دنیا پیوند می دهد.» از سوی دیگر فیلمی کوتاه و تبلیغاتی از این برنامه نیز منتشر شده که بخشی از آهنگ جدید او را با همراهی هنرمند دیگر ایرانی در بر می گیرد. شصت وششمین جشنواره فیلم ونیز (2009)، که یکی از سه فستیوال معتبر جهان بعد از کن و در کنار برلین است، از تاریخ 11 شهریورماه آغاز شده و تا 21 شهریور ادامه دارد که کنسرت محسن نامجو شب قبل از اختتامیه یعنی جمعه 20 شهریورماه خواهد بود. چندی پیش «کیمیاگر» پائولو کوئلیو با روایت و موسیقی محسن نامجو از سوی انتشارات کاروان در بازار ایران منتشر شد. آلبوم «ترنج» محسن نامجو هم پیشتر با آهنگسازی خود او و شامل قطعاتی چون «زلف بر باد مده»، «ترنج» و... در بازار موسیقی ایران عرضه شده بود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر