خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زیدان در چهار نقطه پاریس افطاری داد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 24 شهریور‌ماه سال 1388
/بازیکنان حرفه‌ای در ماه مبارک رمضان/خبرگزاری فارس: بازیکن مسلمان اسبق تیم ملی فوتبال فرانسه و رئال مادرید به هنگام اذان مغرب در خیابان‌های پاریس، جشن افطاری برپا کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از لوپاریزین "زین‌الدین زیدان " در 4 نقطه پر رفت و آمد پایتخت کشورش مواد غذایی آماده شده را به عنوان افطار در اختیار عموم علاقمندان قرار داد.
این گزارش حاکی است هافبک پیشین یوونتوس ایتالیا که اینک به عنوان یکی از مدیران ورزشی با رئالی‌‌ها همکاری می‌کند، این کار ارزشمند را به روال 5-6 ساله اخیر انجام داد.
البته وی در این راه با همکاری دو مرکز مسلمانان کشورش، در ایستگاه‌های برپایی افطار، در این سنت زیبا سهیم می شود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر