خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آیا می‌خواهید همسایه باراک اوباما شوید؟ (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 25 شهریور‌ماه سال 1388آیا می‌خواهید همسایه باراک اوباما شوید؟ (+عکس)
اگر پول کافی و امکان اقامت در آمریکا داشته باشید، می‌توانید با خرید خانه دیوار به دیوار منزل باراک اوباما در شیکاگو، همسایه او و خانواده اش شوید!
خانه 17 اتاقه مذکور در منطقه اعیانی جنوب شهر، هم اکنون در معرض فروش قرار دارد اما هنوز قیمت مشخصی به آن تعلق نگرفته است.
مشاور املاک مربوطه، نزدیکی آن به منزل اوباما را عامل مهمی در تعیین قیمت دانسته است. این در حالیستکه خانه‌های آن منطقه معمولا بین یک تا 2.5 میلیون دلار به فروش می‌رسند.
صاحب فعلی خانه ، که 557 مترمربع وسعت دارد، آن را در سال 1973، به قیمت 35،000 دلار خریده است.
 
 
اما زندگی در کنار خانه رییس جمهور بدون دردسر نیز نخواهد بود. کوچه مورد نظر، حتی در زمان عدم حضور او نیز تحت کنترل دائم قرار دارد و ورود به منطقه به منزله افزوده شدن به لیست سرویس مخفی آمریکا خواهد بود
همچنین صلاحیت خریدار خانه می‌بایست از سوی سرویس مخفی مورد تأیید قرار گیرد.
 
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر