خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آخرین تصاویر گلشیفته فراهانی در کنسرت محسن نامجو در ایتالیا ! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 27 شهریور‌ماه سال 1388


آخرین تصاویر گلشیفته فراهانی در کنسرت شب گذشته محسن نامجو در ایتالیا!

در این اجراها گلشیفته فرهانی نوازندگی پیانو و همخوانی ...

 
جشنواره بین المللی فیلم ونیز در شصت و دومین دوره برگزاری، شب قبل از اختتامیه شاهد اجرای محسن نامجو خواننده و گلشیفته فراهانی بود.
محسن نامجو که به دلیل استفاده از آیات قران در ترانه هایش در ایران به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده است، در این کنسرت بعضی از آثار جدیدش را اجرا نموده و بعضی از آهنگ ها هم با تنظیم ارکستر اجرا گردید و در این اجراها گلشیفته فرهانی نوازندگی پیانو و همخوانی در چند قطعه را به عهده داشته است. این اجرا در ساعت ١١ شب به وقت ایتالیا انجام شد.
در آلبوم جدید محسن نامجو که مراحل پایانی خود را می گذراند و طی چند ماه آینده وارد بازار می شود نیز گلشیفته فرهانی نوازندگی پیانو را برعهده داشته است.
 
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر