خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
دختری که از 11سالگی مورد تجاوز پدرش قرار می‌گرفت و ... - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 28 شهریور‌ماه سال 1388


دختری که از 11سالگی مورد تجاوز پدرش قرار می‌گرفت و اکنون 4فرزند دارد!!


دختری که از 11سالگی مورد تجاوز پدرش قرار می‌گرفت و اکنون 4فرزند دارد!!


صبح امروز در استرالیا خبر تکان دهنده ای منتشر شد مبنی بر اینکه پلیس این کشور مردی را دستگیر کرده است که...


 
یک مرد استرالیایی بیش از سی سال از دختر خودش سوء استفاده جنسی می‌کرد.
صبح امروز در استرالیا خبر تکان دهنده ای منتشر شد مبنی بر اینکه پلیس این کشور مردی را دستگیر کرده است که به مدت سی سال به دخترش تجاوز می‌کرده است و نتیجه این روابط غیراخلاقی چهار فرزند است. این مرد استرالیایی عمل خود را زمانی اغاز کرد که دخترش فقط یازده سال داشت و از ان زمان وی را تهدید کرده بود که در صورت افشای این راز، مادر او را مورد ازار و اذیت قرار خواهد داد. پس از انکه در ماه فوریه دختر این مرد به مراجع قضایی مراجعه کرد، او دستگیر شد. هشتاد اتهام برضد این مرد استرالیایی مطرح شده است. وی اتهام داشتن روابط غیراخلاقی با دخترش را رد کرده است اما ازمایشهای دی ان ای این مساله را تایید کرد.
افشای این خبر سبب شوکه شدن مردم استرالیا شده است. این مرد استرالیایی در ماه نوامبر در دادگاه حاضر خواهد شد. همه فرزندان ناشی از این روابط دارای مشکلات جسمی هستند و یکی از انها مدتی پیش جان سپرده است.
این خبر پس از ان منتشر می‌شود که در ماه مارس یک مرد اتریشی به نام جوزف فریتزل نیز به اتهام زندانی کردن دخترش به مدت بیست و چهار سال و سوء استفاده جنسی از او که نتیجه ان هفت فرزند بود محاکمه ومجرم شناخته شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر