خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
سریال «lost» به ایران فروخته نمی‌شود! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 28 شهریور‌ماه سال 1388«lost» به ایران فروخته نمی‌شود!روزنامه گاردین دو روز پس از اعلام خبری درباره فروش سریال «گمشدگان»(lost) به شرکت ایرانی «پرده نقره‌ای»، در خبری دیگر یادآور شد که شرکت والت دیزنی...
 
گاردین اصلاحیه داد!
روزنامه گاردین دو روز پس از اعلام خبری درباره فروش سریال «گمشدگان»(lost) به شرکت ایرانی «پرده نقره‌ای»، در خبری دیگر یادآور شد که شرکت والت دیزنی به عنوان صاحب اصلی این اثر، هرگونه دخالت در این قرارداد را رد کرده‌است.
به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، روزنامه گاردین در توضیح خبر خود آورده‌است: ما در خبر خود اعلام کرده‌ایم که شرکت «پرده نقره‌ای» حق پخش سریال «لاست» را خریداری کرده‌است؛ اما قصد نداشتیم این نکته را القاء کنیم که حق پخش نمایش خانگی یا پخش تلویزیونی این سریال، توسط صاحب اصلی آن به شرکت ایرانی فروخته شده‌است.
به گزارش ایسنا، پخش سریال «گمشدگان» یا همان «لاست» پنج سال قبل از شبکه تلویزیونی ای‌.بی‌.سی آمریکا آغاز شده‌است. این شبکه که زیر مجموعه کمپانی والت دیزنی محسوب می‌شود، تهیه‌کننده اصلی این سریال است.
لاست در مجموع شامل 69 اپیزود است و گاردین پیش از این اعلام کرده‌است که «پرده نقره‌ای» سه سری از این مجموعه که شامل 15 قسمت است را خریداری کرده‌است.
به نقل از گاردین، شرکت والت دیزینی اخیرا هرگونه نقشی در فروش سریال «لاست» به ایرانی‌ها را رد کرده‌است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر