خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ترانه و کلیپ موهن درباره حضرت زهرا و پیامبر(ص)!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 31 شهریور‌ماه سال 1388ترانه و کلیپ موهن درباره حضرت زهرا و پیامبر(ص)!!

زمانی را به تصویر می‌کشد که حضرت ملک الموت عزرائیل(ع) آمده بود تا جان مبارک پیامبر(ص) را قبضه کند. متأسفانه این آلبوم توهین آمیز در حال حاضر علاوه بر...


اخیرا آلبوم ترانه‌ای توهین کننده‌ای به نام "فاطمه" توسط یک خواننده مصری در بازارهای این کشور منتشر شده که در آن کیلیپ تصویری گفتگوی میان حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت محمد مصطفی(ص) به صورت یک ترانه خوانده شده است.
این کیلیپ اهانت آمیز که از سوی اساتید دانشگاه الأزهر مصر نیز مورد حمله و انتقاد شدید قرار گرفت، زمانی را به تصویر می‌کشد که حضرت ملک الموت عزرائیل(ع) آمده بود تا جان مبارک پیامبر(ص) را قبضه کند.
متأسفانه این آلبوم توهین آمیز در حال حاضر علاوه بر فروش در مغازه‌های مختلف، در فضای مجازی جهان عرب نیز منتشر شده و علاوه بر آن در بسیاری از کاباره‌ها و باشگاه‌های شبانه رقاصی در شهر قاهره پایتخت مصر نیز پخش می‌شود.
در همین راستا شیخ "یوسف بدری" عضو شورای عالی شئونات اسلامی‌مصر طی گفتگویی ضمن انتقاد شدید از این آلبوم، گفت: این کار اصلا از نظر منطقی هم نادرست است زیرا لحظه مرگ معمولا لحظه‌ای غمناک و گریه آور است. چگونه ممکن است به صورت ترانه‌ای شاد خوانده شود؟!

وی در ادامه افزود: نکته دوم این است که اصلا ملک الموت حضرت عزرائیل(ع) لحظه مرگ دیده نمی‌شود. خداوند این مسأله را در قرآن کریم فرموده است "قل یتوفاکم ملک الموت الذی وکل بکم ثم إلی ربکم ترجعون"، پس چگونه ممکن است در این ترانه ملک الموت به تصویر کشیده شده است؟!
این عضو شورای عالی شئونات اسلامی‌مصر در ادامه گفت: تولید و انتشار این آلبوم موزیک، جرم و غیرقانونی است و تولید کننده آن باید فورا محاکمه و مجازات شود تا درس عبرتی برای دیگران بشود و همانند آن تکرار نشود.
از سوی دیگر خانم "آمنه نصیر" استاد عقیده و فلسفه اسلامی‌در دانشگاه الأزهر مصر می‌گوید: کسی که چنین آلبومی‌را تولید کرده، مطمئنا از اسلام خارج شده است. این کار موجب فتنه انگیزی در جوامع اسلامی‌می‌شود.
وی در ادامه گفت: حرف زدن با افرادی که دست به چنین کارهایی می‌زنند، فایده ندارد لذا مؤسسات دینی و چهره‌های اسلامی‌باید با صدور فتوایی اینگونه افراد را مجازات کنند. بدون شک چنین کاری توهین به عقیده مسلمانان است.
در همین حال "عبدالصبور شاهین" اندیشمند سرشناس اسلامی‌در این با گفت: تصور نمی‌کنم که بر روی کره خاکی کسی باشد که ملک الموت را دیده باشد و آن را تعریف و توصیف کرده تا این فرد بتواند کیلیپ آن را تولید کند. خداوند متعال فرموده که در قیامت ما ملک الموت را خواهیم دید "فإذا نفخ فی الصور فلا أنساب بینهم یومئذ ولا یتساءلون".
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر