خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
نانسی عجرم دوباره باردار می شود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 4 مهر‌ماه سال 1388
nancybabyنانسی عجرم، خوانندۀ لبنانی، از برنامه ریزی به منظور به دنیا آوردن یک برادر برای دخترش، میلا، که چهار ماه پیش به دنیا آمد، خبر داد تا دخترش تنها نباشد. با این حال، وی بچه دار شدن را برای مدت کوتاهی به تأخیر می اندازد.

نانسی عجرم اشاره کرده است که غریزۀ مادری احساسات زیبایی را در او پدید آورده است که نمی تواند آنها را بازگو کند.

او ابراز امیدواری کرد که دخترش را، آن گونه که خود در دامان یک خانودۀ پولدار و در فضایی طبیعی و آرام تربیت شده است، تربیت کند. نانسی عجرم آرزو کرد که خداوند به او تندرستی بدهد و تا هنگامی که میلا پیوند زناشویی می بندد، زنده بماند تا در آیین جشن زناشویی او ترانه خوانی کند.

آن گونه که در سایت هنری «ام بی سی» آمده است، نانسی عجرم یادآور شد که طرح اجرای یک ترانۀ دو نفره با وائل کفوری هنوز به سرانجام نرسیده است و او نمی تواند با وائل کفوری یک ترانۀ دو نفره اجرا کند؛ چرا که این دو هنرمند از رگه های صوتی متفاوت برخوردار هستند. وی اظهار داشت که به خاطر گزینش یک هنرمند دیگر این کار را نکرده است و از آغاز هم قرار نبود که یک ترانه و یا یک آهنگ دو نفره با این هنرمند اجرا کند. او در عین حال افزود که اگر یک روزی بخواهد که یک ترانۀ دو نفره اجرا کند، با هنرمندان هم میهن خود، هیفا وهبی و الیسا، این کار را انجام خواهد داد.

nancybaby

نانسی عجرم در زمان حاملگی

از سوی دیگر، نانسی عجرم از این که صندوق جهانی حمایت از کودکان، یونیسف، او را به عنوان «سفیر حسن نیت» خود برگزیده است، ابراز خرسندی کرد. وی تأکید کرد که همۀ تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا هر کاری که به سود کودکان و آیندۀ آنها باشد، انجام دهد.

نانسی عجرم تأکید کرد که وی سزاوار دریافت «جایزۀ موسیقی» که به تازگی به خاطر برترین مجموعۀ آهنگ وی در خاورمیانه به او اهدا شده، نبوده است. او خاطر نشان کرد که شماری از خوانندگان کشورهای عربی سزاوار دریافت این جایزه هستند. اما وی از بیان نام این خواننده ها خودداری کرد.

میلا، فرزند  نانسی عجرم

شبکه های رادیویی لبنانی و عربی ترانه تازه نانسی عجرم که همنام نوزاد وی، «میلا» نام گذاری شده است را پخش کردند. گفتنی است که «میلا» در روز 16 ماه مه دیده به جهان گشود.


آن گونه که در سایت شبکۀ «ان بی سی» آمده است، «میلا» یک نام ریشه دار و کهن لبنانی است که در شهرها و روستاهای این کشور به فراوانی به کار برده می شود. واژۀ «میلا» به معنای درختی زیبا با شاخه های فراوان است. شایان ذکر است که بر پایۀ آن چه که در مجلۀ «سیدتی» چاپ شده است، نانسی در آغاز نام «ریا» را برای نوزادش برگزیده بود. اما وی سرانجام بر آن شد تا نوزادش را «میلا» نام نهد و ترانه ای را نیز با نام «پروردگار من! میلا را بزرگ کن!» (یا ربی تکبر میلا) آماده کرد تا به مناسبت این رویداد خجسته از رسانه ها پخش شود.

نانسی اشاره کرد که کودکان را دوست می دارد، به آنها عشق می ورزد، و از نشست و برخاست و گذراندن زمان با آنها لذت می برد؛ به ویژه اکنون که خود او، نوزادی را در درون تن خود پرورده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر