خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
توزیع کفش هایی که زیر آن کلمه «الله» قرار دارد!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 8 مهر‌ماه سال 1388بعد از شلوارهای موهن؛ توزیع کفش هایی که زیر آن کلمه «الله» قرار دارد!!بعد از شلوارهای موهن؛ توزیع کفش هایی که زیر آن کلمه «الله» قرار دارد!!

اما شرکت نایک از تجربه کفش های ورزشی موهن خود دست برنداشته و

کفش‌هایی تولید کرده که ...


در حالیکه هنوز زمان زیادی از تولید توپ‌های منقش به اسامی مقدس اسلامی ویژه مسابقه‌های جام جهانی سال 2010 فوتبال در آفریقای جنوبی نگذشته، این بار شرکت "نایک" تولید کننده لوازم ورزشی، اسم جلاله "الله" را روی کفش های جدید خود قرار داده است.
توزیع کفش هایی که زیر آن کلمه «الله» قرار دارد!!
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) بلافاصله هر نوع اطلاع از وجود چنین توپ‌هایی را تکذیب کرد اما مسوولان کمیته برگزاری مسابقات در آفریقای جنوبی اعلام کردند توپ های توزیع شده احتمالا کپی توپ اصلی است که برای مسابقه های جام جهانی سال 2010 طراحی شده است.
گروه "جمعیت العلما" در آفریقای جنوبی همان زمان اعلام کرد که روی توپ های در حال فروش، پرچم کشورهای عربستان سعودی، ایران و عراق حک شده که کلمات مقدس اسلامی از جمله "اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله" را در بر دارند. در اطلاعیه صادره از سوی "جمعیت العلما" آمده بود: «این پرچم ها در بر دارنده کلمات مقدس و مورد احترام مسلمانان است و استفاده از توپ‌های مذکور در مسابقات، توهین به پیروان این دین مبین خواهد بود».
اما شرکت نایک از تجربه کفش های ورزشی موهن خود دست برنداشته و کفش‌هایی تولید کرده که زیر آن لفظ جلاله "الله" و دیگر اسامی مقدس حک شده است. هنوز مشخص نیست که این کفش‌ها توسط چه کسانی وارد کشور شده اما طبق اطلاعات به دست آمده حجم عظیمی از این کفش‌ها هم اکنون وارد و در کشور توزیع شده است.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر