خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
محمدرضا شریفی نیا "هو" شد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 8 مهر‌ماه سال 1388محمدرضا شریفی نیامحمد‌رضا شریفی‌نیا بازیگر سینما هم جزو مهمانان سانس دوم بود که به‌همراه 2 دختر بازیگر خود به این کنسرت آمد و بعد از معرفی‌شان توسط گروه «سون»، ناگهان عده‌ای از یک گوشه‌ی سالن کنسرت ...

کنسرت گروه «سِوِن» در سالن همایش‌های برج میلاد به ظرفیت 2000 نفر جمعیت برگزار شد. کنسرت گروه سون 29 شهریور 1388 در سالن همایش‌های برج میلاد در دو سانس اجرا شد. در این کنسرت امیر و آرش قنادی به همراه کیارش پوزشی خوانندگان گروه هفت و همچنین محسن افشار (درامز)، امیرحسین اویسی (کیبورد)، مجید کاشانی (کیبورد)، سعید علیرضایی (گیتار باس)، امیر حسین قبادی (گیتار کلاسیک)، سامان امامی (گیتار الکتریک)، بابک یوسفی (کلارینت)، کورش پورشی (پرکاشن) و بردیا یادگاری (پرکاشن) به اجرای کنسرت پرداختند.
مطابق روال همه‌ی کنسرت‌ها توی ایران، این برنامه هم مثل دیگر کنسرت‌ها با تاخیری به‌مدت 30 دقیقه شروع شد. ازدحام جمعیت به شکلی بود که تمامی صندلی‌ها پر شده بود و تهیه کننده سرپا ایستاده و نظاره‌گر برنامه بود.
 
حاشیه‌های سانس اول
مهمان ویژه‌ی سانس اول یکی از مسولان وزارت ارشاد بود که گروه «سون» او را معرفی کردند و بابت تمامی زحمت‌های او و همکاران‌اش برای گرفتن مجوز تشکر و قدردانی کردند.
یک ایده‌ی جالب هم توی این کنسرت اجرا شد؛ این‌که روی تمامی صندلی‌ها پوسترهایی چسبانده‌شده‌بود که در پشت آن ترانه و شعری به‌نام «پریا» بود تا در موقع اجرای این ترانه مردم این گروه را همراهی کنند.
قطعه‌ی «واست می‌میرم» به‌خاطر محبوبیت بیش از حد و البته تقاضای زیاد جماعت، 2 دفعه و به ترتیب در اول و آخر برنامه اجرا شد.
 
حواشی سانس دوم
داوود نماینده، یکی از دوبلور‌های تلویزیون یکی دیگر از مهمانان ویژه‌ به‌شمار می‌رفت که گروه «سون» از او دعوت کردند تا به‌روی سن بیاید، او هم به‌روی سن آمد و حسابی با تعریف و تمجیدهای خود این گروه را خجالت‌زده کرد!
گروه «سون»، به‌نوبت بعد از پایان هر قطعه به معرفی یکی از اعضای آلبوم می‌پرداخت و ازشان تشکر می‌کرد.
محمد‌رضا شریفی‌نیا بازیگر سینما هم جزو مهمانان سانس دوم بود که به‌همراه 2 دختر بازیگر خود به این کنسرت آمد و بعد از معرفی‌شان توسط گروه «سون»، ناگهان عده‌ای از یک گوشه‌ی سالن کنسرت به هوکردن(!) او پرداختند و مسئولان کنسرت هم به‌ناچار او و خانواده‌اش را به‌سرعت از گوشه‌ای از سالن خارج کردند تا از هرج‌و‌مرج بیش‌تر جلوگیری شود.
آهنگ «پریا» یکی از قطعه‌های جدیدی بود که این گروه به اجرای آن پرداخت و البته به علت شاد و ریتمیک بودن این آهنگ، سالن به‌لرزه درآمد و...!
به‌طور کلی در هر سانس 8 قطعه اجرا شد که آهنگ «ستاره» و «واست می‌میرم» با استقبال دوچندان جمعیت روبه‌رو شد.
بالاخره این کنسرت در ساعت 24 بامداد با تشویق‌های مکرر و دست‌زدن‌های متوالی مردم به‌پایان رسید و همگی سالن را با خاطرات خوش ترک کردند. ناگفته نماند که اسپانسر این کنسرت شرکت «تاج سیر» بود.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر