خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بازداشت کارگردان شهیر به علت رابطه جنسی با دختر 13ساله!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 8 مهر‌ماه سال 1388بازداشت کارگردان شهیر به علت رابطه جنسی با دختر 13ساله!!


دادگاه این مرد طولانی‌ترین محاکمه در طول تاریخ ایالات متحده آمریکا بود و بیش از...
پلیس سوئیس، رومن پولانسکی کارگردان لهستانی را روز یکشنبه 27 سپتامبر دستگیر کرد.
به گزارش سی ان ان، مقامات برگزار کننده فستیوال فیلم زوریخ اعلام کرده‌اند که وی به اتهام سوءاستفاده‌های جنسی که تاریخ آن‌ها به دهه 1970 بازمی‌گردد، بازداشت شده است.
رومن ریموند پولانسکی متولد ۱۸ اوت 1933 کارگردان و بازیگر لهستانی برندهٔ جایزهٔ اسکار است. بخشی از شهرت او که کارگردان فیلم‌های مشهوری چون بچهٔ رزماری (۱۹۶۸) و محلهٔ چینی‌ها (۱۹۷۴) است، به زندگی عجیب و غریبش برمی‌گردد.
در سال ۱۹۶۹ و هنگامی که پولانسکی در آمریکا زندگی می‌کرد، چارلز منسون و پیروانش همسر او شارون تیت را به قتل رساندند.
چارلز منسون مردی جنایتکار بود که با تشکیل یک گروه۳۰نفره اقدام به قتل بیش از ۳۵تن از بازیگران و هنرمندان هالیوود کرد.
دادگاه این مرد طولانی‌ترین محاکمه در طول تاریخ ایالات متحده آمریکا بود و بیش از ۹ماه به طول انجامید و هزینه‌ای بالغ بریک میلیون دلار داشت. او پس از الغای حکم اعدام در کلیفرنیا به حبس ابد محکوم شد. او بعدها دستیار یک استاد جرم شناسی شد.
 
ولانسکی سال 1977 به برقراری ارتباط غیرقانونی با یک دختر 13 ساله اعتراف کرد، اما پیش از صدور حکم محکومیت به فرانسه گریخت و از آن زمان تاکنون در این کشور زندگی می‌کند. او در اولین دادگاه در شش مورد مجرم شناخته و به حبس ابد محکوم شد. پولانسکی در سال‌های اخیر به دفعات تلاش کرده پرونده خود در زمینه آزار و اذیت را مختومه کند و مدعی است قاضی دادگاه اول که اکنون مرده، از او خواست در ازای برائت از جرم سنگین‌تر به جرمی خفیف‌تر اقرار کند، اما بعدها به قول خود عمل نکرد.
رومن پولانسکی در سال ۱۹۷۸ به دلیل اقامهٔ دعوایی علیه او به اتهام برقراری رابطه با فردی نابالغ به اروپا گریخت . او در سال ۲۰۰۲ به خاطر فیلم پیانیست جایزه دریافت کرد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر