خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ظهور حضرت مریم(ع) در زیر زمین یک خانه!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 8 مهر‌ماه سال 1388
ظهور حضرت مریم(ع) در زیر زمین یک خانه!!


ماجرا از این قرار است که فردی به خانه یکی از اقوام خود رفته بود و قرار شد آن شب در آنجا بماند. صبح فردای آن روز این مهمان...


گفته می‌شود دو مرد سوریه‌ای در شهر "درباسیه" در شمال سوریه و در 80 کیلومتری مرز ترکیه چندی پیش ادعا کردند که حضرت مریم(ع) را در زیرزمین خانه دیده‌اند و پس از اینکه بسیاری از اهالی شهر این ادعای را باور کرده‌اند و خانه آنان به مزاری برای زیارت تبدیل شده است. 

 ماجرا از این قرار است که فردی به خانه یکی از اقوام خود رفته بود و قرار شد آن شب در آنجا بماند. صبح فردای آن روز این مهمان ادعا که شب گذشته حضرت مریم(ع) بالای سر او آمده و به وی دستور داده که در این محل نخوابد. مهمان نیز از ترس و سردرگمی تا صبح نخوابید. صبح ماجرا را برای صاحب خانه تعریف کرد. صاحب خانه ابتدا حرف وی را نپذیرفت اما هنگامیکه به زیرزمین خانه رفتند، یک زن نورانی را دیدند که خود را حضرت مریم(ع) و نوزادی در دست دارد که او را حضرت عیسی مسیح(ع) معرفی کرد. مهمان و صاحب خانه فورا آنجا را ترک کردند و از خانه خارج شدند و ماجرا را برای اهالی شهر تعریف کردند. پس از آن بلافاصله این خانه به مزاری برای زیارت اهالی شهر تبدیل شد اما دیگر اثری از حضرت مریم قلابی در آنجا نبود.
گفته می‌شود مقامات مسئول در شهر "درباسیه"‌ ادعای این دو نفر را مورد بررسی قرار دادند و بر دروغ بودن آن پی بردند اما اهالی نادان این شهر همچنان به زیارت خود ادامه میدهند
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر