خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زنی که فرزند اشتباهی به دنیا آورد! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 14 مهر‌ماه سال 1388


زنی که فرزند اشتباهی به دنیا آورد!

این زن به نام کارولین ساویج سالها منتظر بچه دار شدن بود اما پس از چند سال انتظار...
 

یک زن امریکایی که یک درمانگاه بارورسازی، جنین یک زوج دیگر را به اشتباه در رحم او قرار داده بود پسر متولد شده را به والدین اصلی برگرداند.
این زن در ماه فوریه از رخ دادن این اشتباه مطلع شده بود اما تصمیم گرفت به حاملگی خود ادامه دهد و بچه را پس از تولد به والدین بیولوژیکی ان تحویل دهد.
این زن به نام کارولین ساویج سالها منتظر بچه دار شدن بود اما پس از چند سال انتظار در نهایت متوجه شد جنینی که در رحم او قرار داده شده است متعلق به وی نیست.
پس از فاش شدن اشتباه در پیوند زدن جنین به رحم این زن این نگرانی بوجود امده است که صدها زوج مراجعه کننده به این درمانگاه بارورسازی جنین های متعلق به دیگران را در رحم خود پرورش داده باشند.
مسئولان این درمانگاه با عذرخواهی از این اشتباه اعلام کرده اند آماده هستند بر روی زوج هایی که پس از مراجعه به این درمانگاه صاحب فرزند شده اند آزمایش دی ان ای انجام دهند تا انها را در مورد فرزندان خود مطمئن سازند.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر