خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گزارشی از کوتاه ترین ازدواج‌های هالیوودی‌ها!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 14 مهر‌ماه سال 1388
گزارشی از کوتاه ترین ازدواج‌های هالیوودی‌ها!!

فکر می‌کنید متوسط عمر ازدواج آدم مشهورها چه‌قدر است؟ قطعا نمی‌توان عمر متوسطی برای ازدواج این همه آدم تعیین کرد اما می‌توان چند تا از کوتاه‌ترین آنها را معرفی کرد...

رودولف والنتینو و جین آکر - (سال ازدواج: 1919) - مدت دوام آوردن ازدواج: 6 ساعت

ستاره مشهور سینمای صامت و بازیگر تازه مطرح شده آن دوران، جشن عروسی باشکوهی گرفتند اما صبح روز بعد پس از یک دعوای شدید از هم جدا شدند. کسی علت جدایی این زوج را نفهمید. هر چند پیش‌خدمت هتل محل اقامت آنها ادعا می‌کرد که آنها بر سر نحوه صبحانه خوردن دعوا کرده‌اند. طلاق این دو از لحاظ رسمی البته سه سال بعد ثبت شد اما این دو طی این سه سال حتی یک ثانیه هم در کنار هم نبودند.
 

درو باریمور و جرمی توماس - (سال ازدواج: 1994) - مدت دوام آوردن ازدواج: 3 روز

دروباریمور، دختر شرور‌هالیوود در دهه نود بود. ازدواج او با جرمی توماس تنها سه روز و ازدواج او با تام گرین ـ در سال 2001 ـ تنها پنج ماه دوام آورد. او در بین این دو ازدواج دوبار به علت اعتیاد به مواد مخدر به مرکز ترک اعتیاد فرستاده شد و هر دو همسرش اعتیاد وی به مواد مخدر را علت جدا شدن از وی ذکر کردند.
 

لیزاماری پریسلی و نیکلاس کیج (سال ازدواج: 1995) - مدت دوام آوردن ازدواج : سه ماه و 24 روز

لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی نه بازیگر موفقی شد نه خواننده محبوبی. وی در زندگی زناشویی هم چندان موفق نبود البته ازدواج اول او با دنی کو 6 سال به طول انجامید اما ازدواج دوم او با مایکل جکسون تنها نوزده ماه دوام آورد. وی سپس با نیکلاس کیج که در آغاز راه شهرت و عاشق موسیقی الویس پریسلی هم بود، ازدواج کرد اما فقط 114 روز بعد، از او جدا شد. ازدواج چهارم او هم فقط 16 ماه دوام آورد.
 

الیزابت تایلور و نیکی هیلتون - (سال ازدواج: 1950) - مدت دوام آوردن ازدواج: 8 ماه

الیزابت تایلور در سال 1950 در حالی که تنها نوزده سال داشت، با نیکی هیلتون، هتل‌دار معروف و یکی از شرکای هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون (و پدربزرگ پاریس هیلتون) ازدواج کرد اما خیلی زود از او جدا شد. او بعدها در مورد این ازدواج گفت: «تقصیر من بود. من آن زمان از لحاظ ظاهری کاملا شبیه یک زن بالغ اما از لحاظ ذهنی مثل یک کودک بودم.» الیزابت تایلور، بازیگر مشهور در میان سینمایی‌ها رکورددار ازدواج بود. او در مجموع طی پنجاه سال هشت بار ازدواج کرد که طولانی‌ترین آنها 9 سال دوام آورد. ازدواج هفتم او با مردی بود که 22 سال از وی جوان‌تر بود.
 

و اما کوتاه‌ترین ازدواج

رکورد کوتاه‌ترین مدت زمان ازدواج متعلق به بریتنی اسپیدز، خواننده آمریکایی است که هر از گاهی حواشی پر سر و صدایی در مورد او به گوش می‌رسد. به غیر از اعتیاد به مواد مخدر، چند بار ازدواج و رفتارهای غیرطبیعی، شاید عجیب‌ترین خبر مربوط به او در سال 2004 منتشر شد. بریتنی اسپیدز فقط 55 ساعت بعد از ازدواج با یکی از دوستان قدیمی خود در شهر لاس‌وگاس، از وی جدا شد. وی به خبرنگاران گفت که هدفش از این کار فقط تجربه ازدواج بوده است. همان زمان گفته می‌شد این کار بریتنی اسپیدز هم در راستای جلب توجه رسانه‌ای بوده است.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر